دیدار خانگی کاله مقابل آدمیس با کنارگیری نماینده میناب برگزار نشد

 

نسیم ورزش: دبیر هیئت بسکتبال مازندران گفت: قرار بود دو تیم بسکتبال کاله مازندران و آدمیس میناب در مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال به دیدار یکدیگر بروند که این بازی به دلیل کنارگیری آدمیس برگزار نشده است.

بسکتبال

دیدار بسکتبال دو تیم کاله مازندران و آدمیس میناب از سری مسابقات مرحله نخست پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور که قرار بود در سالن ورزشی پیامبر اعظم برگزار شود، انجام نشده است.

این دیدار حساس به‌دلیل کنارگیری آدمیس میناب از تیمداری در لیگ دسته یک برگزار نشد و تنها نماینده مازندران در این مسابقات به پیروزی فنی خانگی دست یافت.

دبیر هیئت بسکتبال مازندران اظهار کرد: آدمیس میناب طی روزهای گذشته اعلام کرده که از تیم‌داری در لیگ دسته یک بسکتبال کنارگیری کرده است.

محمدعلی رجایی افزود: کاله مازندران با درخشش در مرحله مقدماتی لیگ دسته یک بسکتبال راهی دور پلی‌آف شده که با پیروزی فنی در دیدار خانگی مقابل میناب در مرحله نخست پلیآف توانست به جمع هشت تیم برتر صعود کند.

وی بیان کرد: کاله مازندران از کادر فنی با دانش و بازیکنان بومی و باانگیزه بهره می‌برد که امسال نیز همانند سال‌های گذشته برای کسب سکو به دیدار حریفان می‌رود.

رجایی خاطرنشان کرد: تیم کاله مازندران شنبه گذشته نیز توانست در دیدار سخت خارج خانه مقابل تیم پارسا مشهد با نتیجه ۶۷ بر ۵۰ با ۱۷ امتیاز اختلاف به پیروزی شیرین دست پیدا کند.

دبیر هیئت بسکتبال مازندران خاطرنشان کرد: بسکتبال یکی از رشته‌های ورزشی پرطرفدار در مازندران است که تاکنون بسکتبالیست‌های زیادی از این استان به تیم‌های مختلف معرفی و به کار گرفته شدند.

این مسئول یادآور شد: کاله مازندران طی سال‌های گذشته با تیمداری در شهرستان بابل توانسته به مقام قهرمانی لیگ دسته یک دست یافته و جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند.

رجایی گفت: کاله مازندران با تمرینات منسجم و منظم اهداف بزرگی را برای خود ترسیم کرده و به دنبال رسیدن به هدف‌های ارزنده خود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *