دیدار تیم والیبال عمران ساری با شهرداری ارومیه نیمه تمام رها شد

نسیم ورزش : دیدار تیم والیبال عمران ساری با شهرداری ارومیه که عصر چهارشنبه به میزبانی ساروی ها در حال برگزاری بود به خاطر درگیری لفظی و قهر ارومیه ای ها ، نیمه تمام ، رها شد.

 دیدار تیم والیبال عمران ساری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، درگیری لفظی ‘ آرمین تشکری ‘ و ‘ عبدالرضا علیزاده ‘ ، ۲ ملی پوش و بازیکن این فصل شهرداری ارومیه با تماشاگران ساروی در سالن سید رسول حسینی به خروج بازیکنان میهمان از زمین منتهی و سبب ناتمام ماندن بازی شد.
این بازی در ست اول با نتیجه ۲۳- ۲۵ به سود تیم عمران ساری و در ست دوم با همین نتیجه به سود ارومیه خاتمه یافت.
محمود کشفی که ناظر فدراسیون در این دیدار بود ، به دلیل توقف حدود ۳۰ دقیقه ای بازی و حاضر نشدن بازیکنان ارومیه ، خاتمه این دیدار را به طور رسمی اعلام کرد تا فدراسیون و کمیته انضباطی برای نتایج این دیدار تصمیم گیری کنند.
مدیر روابط عمومی تیم والیبال عمران شهرداری ساری در این باره گفت : درگیری لفظی ۲ بازیکن شهرداری ارومیه با تماشاگران در سالن سید رسول حسینی سبب توقف بازی و در نهایت پایان بی سرانجام آن شد.
حسین مظفری افزود : پس از این درگیری لفظی ، بازیکنان تیم ارومیه به رختکن رفتند و با وجود پادرمیانی مسئولان شهرداری ساری ، این بازیکنان و کادر فنی حاضر به ادامه بازی نشدند.
به گفته وی ، ناظر بازی توقف این دیدار را به اطلاع فدراسیون والیبال رساند و این فدراسیون است که باید برای نتیجه این دیدار تصمیم گیری کند.
دیدار ۲ تیم در هفته بیست و دوم رقابت های والیبال لیگ برتر مردان ایران برگزار شد.
عمران ساری از ۲۱ بازی گذشته با ۹ برد و ۱۲ شکست در رده هشتم و شهرداری ارومیه ۳۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *