دیدار تیم های فوتبال ایران و قطر بسیارحساس است

لژیونر ایرانی تیم السد قطر گفت:دیدار تیم های ملی فوتبال ایران وقطر در آغاز رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود، بسیار با اهمیت و حساس است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرتضی پورعلی گنجی افزود: دو تیم ایران وقطر بازیکنان قدرتمند و با کیفیتی در اختیار دارند. به همین دلیل دیدار دو تیم در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی آسانی نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه شرایط آماده سازی تیم السد بسیار خوب پیش می رود، ادامه داد:تیم السد یکی از تیم های مطرح قطر است که بازیکنان حرفه ای درسطح بالایی دراختیار دارد.
مدافع ملی پوش ایرانی تیم السد قطر گفت: پیش بینی می کنم که رقابت باشگاه های قطر در لیگ ستارگان باشگاه های این کشور در فصل پیش رو بسیار نزدیک و فشرده خواهد بود.
وی افزود: هدف همه دست اندرکاران وبازیکنان تیم السد درفصل آتی، رقابت در تمام مسابقه های داخلی وخارجی است .
پورعلی گنجی بااشاره به اینکه گلزنی یکی از کارهای مورد علاقه ام است اظهار امید واری کرد که عنصر مفید وموثری برای تیم السد در کلیه دیدارهای این تیم باشم .
وی ادامه داد: دستیابی به لیگ قهرمانان آسیا یکی از دلایل وانگیزه های پیوستنم به تیم السد قطر است که امیدوارم بتوانم نقشی در کسب این عنوان وتحقق این آرزو ایفا کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *