دیدار اهالی ورزش محمودآباد با خانواده شهدای ورزشکار

نسیم ورزش: یکی از برنامه هایی که هرساله در راس برنامه های گرامیداشت دهه مبارک  فجر  اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد  برگزار میشود دیدار با خانواده های معظم شهدای ورزشکاراست.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمراه مسئول بسیج ورزشکاران و جمعی از روسای هیأتهای ورزشی شهرستان  با خانواده های  شهید ورزشکار  محمودآباد و سرخ رود   دیدار داشتند.
دراین دیدار که در منازل خانواده  شهیدان  مصطفی جعفر زاده و  علی شالیکار  انجام گرفت، رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد  با بیان این مطلب که شهدا در تمام صحنه ها حضور داشتند، اظهار داشت:  زمانی که امام راحل بانگ «هل من ناصر ینصرنی» سردادند، مردم از تمام اقشار جامعه به دفاع از کشور و حضور در جبهه های جنگ شتافتند و ورزشکاران نیز به فرمان امام(ره) راهی جبهه ها شدند.
پهلوان  خاطرنشان کرد: شهدا  از حوزه رزم گرفته تا عرصه های علمی سرآمد بودند به طوری که ورزشکاران  ،پزشکان و   بسیاری  دیگر با فرمان حضرت امام(ره) به جبهه ها رفتند و به شهادت رسیدند.
وی افزود : دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان از وظایف ما بوده و یاد شهدا اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه، ادای دین به ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
درپایان این دیدار با لوح سپاسی از خانواده های شهیدان جعفر زاده و شالیکار تقدیر شد.