دکتر نوروزی اعلام کرد: محرومیت ۵ ورزشکار دوپینگی

 

 

نسیم ورزش: ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) پس از نهایی شدن مراحل دادرسی، رای قطعی خود را درباره پنج نفر از ورزشکارانی که مرتکب تخلف از قوانین مبارزه با دوپینگ شدند، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس این فدراسیون و دبیر کل نادو با اعلام این خبر افزود: اعلام رای نهایی دو تن از ورزشکاران رشته‌های بوکس و دو و میدانی نیز به بعد از سپری شدن مراحل استیناف موکول شد، چرا که این دو ورزشکار در مهلت قانونی درخواست استیناف داده بودند.

دکتر نوروزی جزئیات احکام صادر شده را به این شرح اعلام کرد:

۱- شیداله رضی از فدراسیون جانبازان و معلولین به دلیل استفاده از ماده ممنوعه متنولون، به مدت چهار سال (از ۵ تیر ماه ۱۳۹۴ تا ۴ تیرماه ۱۳۹۸) محروم شد.

۲- محمدرضا گودرزی از فدراسیون جانبازان و معلولین به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول، به مدت چهار سال (از ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۴ تا ۹ تیر ماه ۱۳۹۸) محروم شد.

۳- افشین شعبانی از فدراسیون قایقرانی به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول بولدنون، به مدت چهار سال (از ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ تا ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) محروم شد.

۴- آرمین بخشی‌زاد از فدراسیون قایقرانی به دلیل استفاده از ماده ممنوعه نوراندروسترون، به مدت چهار سال (از ۵ شهریور ۱۳۹۴ تا ۴ شهریور ۱۳۹۸) محروم شد.

۵- سید جلال احمدی از فدراسیون تیراندازی به دلیل استفاده از ماده ممنوعه پروپرانولول، به مدت چهار سال (از ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۴ تا ۱۲ مهر ماه ۱۳۹۸) محروم شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *