دکتر حقیقی بعنوان اسپانسر ورزش بسکتبال راهی بابل می شود

دکتر حقیقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش از بابل برای سرمایه گذاری در ورزش بسکتبال بابل و حضور پرقدرت در لیگ برتر  اعلام امادگی کرد .

 دکتر حقیقی بعنوان اسپانسر جدید از افراد خوشنام بخش خصوصی و مالک شرکت هواپیمایی تفتان ایر در جهت رسالت خدمت رسانی به جوانان برای حضور در بابل و اسپانسری بسکتبال لیگ برتر اعلام حضور کرد.

دکتر حقیقی

دکتر حقیقی

ورزش استان مازندران همواره از نبود حامی مالی رنج می برد. و حضور افراد سرمایه گزار در ورزش مازندران میتواند سبب ساز تویعه ورزش استان شود.

بسکتبال مازندران با وجود اسپانسر توانمند خواهد توانست در لیگ برتر خود نمایی کند. بسکتبال بابل از دیرباز دارای ظرفیت های بیشماری می باشد که می تواند بار دیگر بسکتبال بابل با حضور اسپانسر جدید می تواند در لیگ برتر باشگاه های کشور آقایی کند.

ورزش مازندارن نیازمند تعامل و رایزنی های فراوان در خصوص حضور حامیان مالی می باشد که سبب نشاط و شادابی فراوانی در رشته های ورزشی استان مازندران خواهد شد.

دکتر حقیقی فردی بعنوان اسپانسر جدید خوشنام و دلسوز تنها به این امر بسنده نکرده و در جهت رفاع مردم مازندران به زودی دو مسیر پروازی ساری، تبریز ساری و مشهد ساری مشهد افتتاح میکند.

امید می رود مسئولین ورزش مازندران و همچنین در راس ان استاندار مازندران  از حضور اسپانسر جدید در ورزش استقبال و  حمایت های لازم را  انجام دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو