دیدار مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با مسئولان و پیشکسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان

 
نسیم ورزش: در حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور مسئولان و پیشکسوتان مشکلات ورزشکاران باستانی و پهلوانی استان بررسی شد.


   
این جلسه که درحضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، عادل عالیشان معاونت توسعه ورزش همگانی استان، فخرالدین اسلامی رئیس هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه ای در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد، مشکلات ورزشکاران و قهرمانان رشته ورزشی پهلوانی و زورخانه ای بررسی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن خیرمقدم به مهمانان جلسه گفت: ورزش باستانی و پهلوانی تنها ورزشی است که روح و جسم افراد را می سازد و در این رشته ورزشی معنویات اخلاقی و مذهبی به خوبی مشاهده می شود.
حبیب حسین زادگان با اشاره به اینکه توجه نگاه خاصی به این رشته ورزشی در گذشته نشد، بیان داشت: ورزش باستانی و پهلوانی هویت و ریشه اعتقادی، مذهبی و پهلوانی در بین مردم دارد.

وی با بیان اینکه برای گسترش و توسعه این رشته ورزشی تبلیغ خوبی نشد، اذعان داشت: برای پیشرفت این رشته ، ورزش باستانی و پهلوانی باید حمایت ویژه ای در بخش خصوصی و دولتی شود.

در پایان جلسه نیز ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای مشکلات هیئت استان را به مدیرکل ورزش و جوانان بازگو کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *