دو کاراته کا قائمشهری به زودی به مسابقات آسیایی اعزام می شوند

نسیم ورزش : دو کاراته کا قائمشهری در آخرین اردوی تیم ملی که در مجموعه آزادی در حال برگزاری است حضور دارند و خود را برای مسابقات آسیایی کاراته آماده می کنند.

مسابقات آسیایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کاراته کا قائمشهری عضو تیم ملی امید ، گفت:باتوجه به شناخت حریفانم اکنون در مسابقات اسیایی کار دشواری نخواهم داشت و مدال اوری دور از انتظار نیست.

 ارش علی نژاد در رده سنی زیر ۲۱ سال ( امید) و در وزن منفی ٧۵ کیلوگرم و رضا عنایتی در رده سنی جوانان و در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم هر دو از قائمشهر به همراه دیگر کاراته کاهای منتخب تیم ملی در آخرین اردوی تیم ملی که در مجموعه آزادی تهران در حال برگزاری است حضور دارند و خود را برای مسابقات آسیایی کاراته آماده می کنند.
آرش علی نژاد روز یک شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:با همراهی کادر فنی به شکل منسجم در ۲ نوبت صبح و عصر به تمرین می پردازم بنابراین تمام تلاش خود را از لحاظ فنی به کار می گیرم تا طلای این دوره از مسابقات را از ان کشورم کنم.
وی با اشاره به اینکه رقابت های کاراته قهرمانی آسیا از ۵ تا ۷ آذرماه در شهر ماکاسار اندونزی برگزار خواهد شد، گفت : امسال به عنوان کاپیتان تیم ملی امید زیر ۲۱ سال در مسابقات شرکت خواهم کرد.
این کاراته کا قائمشهری سطح مسابقات آسیایی را بسیار بالا دانست و گفت: باتوجه به اینکه در این مسابقات کارته کاران گام های المپیکی شدن را بر می دارند به همین دلیل نماینده های کشورهای مختلف برای قدرت نمایی و کسب بهترین عناوین در مسابقات حاضر خواهند شد و این رقابت ها در بالاترین سطح کمی و کیفی برگزار خواهد شد.
علی نژاد رقبای خود را از کشورهای ژاپن ، قزاقستان ، امارات و چین دانست و ادامه داد:اگر چه رقیب اصلی ام نماینده ایی از ژاپن است اما هیچ واهمه ایی از این تیم ندارم .
این کارته کا قائمشهری که به مدت ۱۴ سال مبارزات مختلفی انجام داده است ، گفت: با قدرت تمام به دیدار رقبای خود می روم و قول می دهم بهترین مبارزات را برای کسب بهترین مدال به نمایش بگذارم و خود را برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ اماده کنم.
آرش علی نژاد تاکنون در کارنامه خود برنز مسابقات جهانی ، طلای لیگ جهانی و طلای تیمی بزرگسالان را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو