دعوت از دو هوگوپوش مازنی به اردوی تیم ملی تکواندو

نسیم ورزش : کیادلیری و جوادی به اردوی تیم ملی تکواندو جهت اعزام به قهرمانی جهان دعوت شدند.
اردوی تیم ملی تکواندو
به گزارش پپایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی جوانان و بزرگسالان زنان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ – انگلیس،  (چهارشنبه – ۲۸ آذرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار و در نهایت ۲  تکواندوکار مازندرانی موفق شدند جواز حضور اردو را کسب نمایند.
۱۱ تکواندوکار از مازندران جهت حضور در این رقابت دعوت شدن که در پایان این مسابقات پریسا جوادی و مهسا کیادلیری ماندگار شدند تا تمرینات خود را از سوم دی ماه در فدراسیون آغاز کنند‌ در این میان نام محبوبه محمدنژاد در کادر فنی تیم به گوش می رسد که همراهی تیم ملی را به عنوان مربی عهده دارد و در تمرینات ۱۸ تکواندوکار دعوت شده به اردو ملی پوشان ایران حضور دارد.
محمدنژاد در اردو تمرینی ملی پوشان نونهال اعزامی به موجو و نوجوانان اعزامی به کانادا برای مسابقات قهرمانی جهان حضور داشت و آنها را در رقابتها همراهی کرد.
اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم‌ملی به شرح ذیل است:
زهرا علیزاده، نگار قدیانی، آیدا خورشیدی، ناهید کیانی، دنیا محمدی، مهسا پورمیرزا، فاطمه اموری، نرگس میرنوراللهی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، فاطمه جعفری، مهسا کیا دلیری، صدف امیر، یلدا ولی‌نژاد، کیمیا همتی، شهربانو دامغانی‌نژاد، اکرم خدابنده و ملیکا میرحسینی
نظر مهرو کمرانی به عنوان سرمربی، همچنین فاطمه صفرپور، ریحانه فولادی و محبوبه محمدنژاد به عنوان مربیان در سه رویداد سال جاری تیم را همراهی می کنند.
گفتنی است؛ بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی “منچستر” انگلیس برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو