دو نماینده مازندران به مرحله نهایی مسابقات زیرگروه والیبال صعودکردند

 

نسیم ورزش: تیم های شهیدطالبی بابلسر و جهش نکاء با قرار گرفتن در رتبه های اول و دوم مسابقات والیبال زیرگروه مردان باشگاه های کشور به مرحله نهایی این مسابقات راه یافتند.

ترکیب والیبال‌های پایتخت‌نشین المپیاد ورزشی کارگران لیگ برتری شد

 راه یابی به این مرحله از مسابقات حکم صعود به رقابت های فصل آینده لیگ دسته یک این رقابت ها را دارد.

در مرحله برگشت این رقابت ها با برگزاری دو مسابقه در سالن ورزشی شهرستان نکا برگزار شد ، تیم شهیدطالبی بابلسر با نتیجه ۳ برصفر تیم آریا تنکابن را شکست داد و در مجموع رقابت های رفت و برگشت در گروه دوم این مسابقات با کسب ۶ پیروزی و دو شکست و کسب ۱۶ امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

تیم جهش نکاء هم با کسب ۵ پیروزی و سه باخت برابر حریفان این گروه با ۱۵ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها شد.

در دیگر دیدار روز پایانی تیم بازرگانان فریدونکنار با نتیجه ۳ بر۲ تیم میدان آق قلا را شکست داد و با قرار گرفتن در مکان سوم این رقابتها از صعود به مرحله بعدی بازماند.

بازیهای مرحله نهایی این مسابقات با حضور ۸ تیم برتر وراه یافته از گروه های چهارگانه زیرگروه باشگاه های کشور روزهای ۹ تا۱۴ اسفندماه در قزوین برگزار می شود درنهایت دو تیم اول ودوم این رقابتها جواز حضور در فصل آینده رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور را کسب خواهند کرد.

مرحله رفت این مسابقات حدود یک ماه قبل به میزبانی شهرستان ساحلی فریدونکنار برگزار شده بود.

مازندران امسال در رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور با سه تیم کاله جوان مازندران، عمران شهرداری ساری وتیم بابلسر حضور داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *