هر دو تیم از لحاظ تاکتیکی عملکرد خوبی داشتند

سرمربی تیم نساجی مازندران پس از بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در قائمشهر ، گفت که هر دو تیم در این بازی از لحاظ تاکتیکی عملکرد خوبی داشتند.

محمود فکری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، محمود فکری افزود : بازیکنان هر دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و هیچ کدام از تیم ها به فکر وقت تلف کردن نبودند.
وی ادامه داد : بازیکنان در هر دو نیمه بازی خوبی را ارائه کردند ، همچنین در نیمه اول بازیکنان نساجی حرکت خوبی را رقم زدند اما تیر و دروازبان مانع از به ثمر رساندن گل شدند .
سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه بازیکنان نساجی در نیمه دوم با تیزبینی خاصی از موقعیت های به وجود امده استفاده کردند و ۲ گل را به ثمر رساندند ، گفت : با ایجاد همدلی که در بازیکنان این تیم وجود دارد ، موفق شدیم به سه امتیاز شیرین خانگی دست پیدا کنیم.
فکری با بیان اینکه هر ۲ تیم از لحاظ تاکنیکی و تکنیکی خوب بودند و بازی خوبی را ارائه کردند ، افزود : با اتمام این مسابقه و کسب سه امتیاز سبب می شود تا وجدان بازیکنانم راحت باشد زیرا آنها برای این برد همه تلاش خود را به کار بردند.
وی ادامه داد : همچنین از تماشاگران و لیدرهای نساجی که حامی ما هستند تشکر می کنم و خواهان کمک بیشتر هم استانی های خود هستیم تا بتوانیم با بردهای مکرر حق مازندران را ادا کنیم.
سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه تیمش سه هفته دیرتر از بقیه تیم ها فصل را شروع کرد، گفت که از لحاظ آماده سازی و بدنسازی نسبت به سایر تیم ها عقب تر هستند و این تغییرات بازیکنان نیازمند زمان است تا بازیکنان با هم هماهنگ شوند.
فکری با بیان اینکه نساجی از بازیکنان جایگزین مناسبی برخوردار است ، افزود : جایگزینی سبب می شود که در طول مسابقه بتوانم در تعویض هایم مشکلات کمتری داشته باشم، همچنین امیدوارم بازیکنانم هفته به هفته سرحال تر شوند تا بتوانیم به هدف اصلی خود برسیم.
تیم نساجی مازندران در دومین هفته از مسابقات لیگ دسته یک جام آزادگان عصر شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان نفت مسجد سلیمان بود.
شاگردان فکری در توسط محمد عباس زاده مهاجم این تیم دو گل را وارد دروازه نفت مسجد سلیمان کردند و تیم میهمان هم تک گلش را در دقیقه ۹۶ توسط صالح وند دشت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *