دو بازیکن گیلانی عازم رقابت های بین المللی فوتبال ساحلی بلاروس شدند

نسیم ورزش: مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان در این خصوص گفت : با نظر مارکو اکتاویو سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ، دو گیلانی به تیم ملی دعوت شدند تا در رقابت های بین المللی بلاروس حضور یابند .

مجتبی پوربخش  افزود : بر این اساس ، شهریار مژده و علی علی گلی از استان گیلان به تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دعوت شدند .

وی اظهار کرد : این دو بازیکن شایسته گیلانی به همراه هشت بازیکن از دیگر استان ها ، برای شرکت در رقابت های بین المللی ، عصرپنجشنبه ایران را به مقصد بلاروس ترک کردند .

وی ادامه داد : رقابت های فوتبال ساحلی بین المللی بلاروس از عصر امروز به مدت سه روز با حضور زبده ترین تیم های جهان برگزار خواهد شد .

پوربخش بیان کرد : این مسابقات امسال از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی انجام می شود و امتیاز آن در رنکینگ جهانی فوتبال ساحلی تاثیر دارد .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد : خوشبختانه گیلان در رشته فوتبال ساحلی یکی از قطب های برتر در کشور محسوب می شود و همواره بازیکنان این استان در تیم ملی حضور مستمر و چشمگیری دارند .

در رقابت های جام جهانی فوتبال ساحلی که تیر ماه گذشته در کشور اسپانیا جریان داشت ، فرید بلوک باشی و محمد احمدزاده از گیلان در ترکیب تیم ملی حضور داشتند و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با درخشش این دو بازیکن گیلانی و سایر ملی پوشان خود تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کرد که در این مرحله مغلوب تیم ملی تاهیتی نایب قهرمان جهان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو