دوگانگی آمارها منجر به هدررفت بیت المال می شود

نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به اهمیت تمرکز اطلاعات آماری گفت: دوگانگی و دستکاری در آمارها هزینه سنگینی برای کشور دارد و منجر به هدررفت بیت المال می شود.

دوگانگی آمارها
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسین نیازاذری شامگاه شنبه در حاشیه نشست با مسئولان طرح سرشماری نفوس و مسکن در بابل تاکید کرد مردم در طرح ملی سرشماری عمومی نفوس و مسکن مشارکت حداکثری داشته باشند.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران با تاکید بر لزوم اجرای مطلوب سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال جاری از تلاش های دستگاههای ذیربط در خصوص فراهم کردن انجام سرشماری به شیوه اینترنتی تقدیر کرد و کاهش هزینه های سرشماری برای کشور، ارتقا نظام آماری و سهولت را از مزایای اجرای این طرح ملی به شیوه اینترنتی برشمرد و بر لزوم آمادگی و همکاری مردم عزیز در این زمینه تاکید کرد.

نماینده مردم بابل ارائه اطلاعات صحیح و درست از سوی مردم را در تصمیم گیری ها دقیق، علمی و کارآمد مهم دانست و بر لزوم آگاهی بخشی در این خصوص تاکید کرد و مشارکت گسترده و متعهدانه مردم را در طرح ملی سرشماری لازمه برنامه ریزی صحیح در خصوص تخصیص درست منابع کشور و پاسخگویی به نیازهای گسترده مردم دانست.

دوگانگی آمارها دوگانگی آمارها  دوگانگی آمارها 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو