دوچرخه سواران حامل پیام شهید شاخص کشوراسدپورگلوگاهی وارد نوشهرشدند

 

نسیم ورزش: گروه دوچرخه سواران حامل پیام شهید شاخص کشور پهلوان بهرام اسدپور گلوگاهی  با استقبال جمعی از مردم ، مسئولان و ورزشکاران وارد این شهر شدند.

این گروه ۱۵ نفره دوچرخه سواری که عضو هیات دوچرخه سواری بسیج مازندران هستند مسیر رامسر تا شهر گلوگاه به مسافت ۳۳۰ کیلومتری را به مدت سه روز رکاب خواهند زد تا پیام شهدا را به مردم مازندران برساند.
مسئول هیات دوچرخه سواری بسیج مازندران در حاشیه این مراسم گفت: اشاعه فرهنگ بسیج در جامعه، دعوت برای شرکت در کنگره شهدا که در ۲ دی ماه امسال در سالن سید رسول حسینی ساری با حضور فرمانده بسیج مستضعفین کشور برگزار می شود، تقدیم لوح سپاس به خانواده شهید در هر شهرستان و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در مازندران از اهداف این کاروان است.
مسعود کریمی افزود: امسال ۵۶ برنامه ورزشی کنگره یادواره شهدا در مازندران اجرا شده است که این کاروان اختتامیه آنها است که با حمایت و همکاری تربیت بدنی سپاه کربلای مازندران، کانون بسیج ورزشکاران و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
نوروزعلی قنبری، علی اسماعیلی، مسعود کریمی، سجاد هدایتی، علی یعقوبی، امیررضا واعظپور، مرتضی افضلی، بهادر عموزاده، احسان ذبیحی ، ابوالفضل آقاجانی و ابوالفضل غفاری که رکابزن تیم ۱۱ نفره دوچرخه سواری هستند که با همراهان اسکورت به ۱۵ نفر می رسند.
کنگره شهدای ورزشکار کشور در ۲ دی ماه درشهرستان ساری و با محوریت پهلوان شهید بهرام اسدپورگلوگاهی به عنوان شهید شاخص ورزش کشور درسال ۹۴برگزارمی شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو