دوچرخه سواران آملی حرکت خود را به مشهد مقدس آغاز کردند

نسیم ورزش:  ۱۰ دوچرخه سوار آملی به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد وخاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، روز یکشنبه شهر آمل را به مقصد مشهد مقدس (از حرم تا حرم) ترک کردند.

nofhkfn0qxkyzkkk2p9r

 این دوچرخه سواران، روز یکشنبه پس از بدرقه امام جمعه ، معاون استاندارمازندران وفرماندارویژه شهرستان آمل ومسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان آمل از محوطه سپاه ناحیه آمل، حرکت خود را به شهر مشهد مقدس آغاز کردند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل گفت: این گروه شامل بسیجیان ورزشکار عضو گردان امام حسین(ع) سپاه ناحیه شهرستان آمل است که این مسیر را به نیت تجدید میثاق با آرمان های شهدا زیارت امام هشتیم طی خواهد کرد.

سرهنگ علی خادم افزود: این گونه حرکت ها که هم حامل پیام ورزش و ترویج ورزش دوچرخه سواری و هم حامل پیام فرهنگی درجامعه است از سوی سپاه ناحیه آمل حمایت و پشتیبانی خواهد شد.

وی ادامه داد: دوچرخه سواران بسیجی درمدت حدود ۸ روز مسافت حدود ۷۰۰ کیلومتری آمل تا مشهد مقدس را رکاب خواهند زد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل همچنین از اعزام کاروان پیاده از حرم تا حرم هفتم خردادماه از این شهرستان برای شرکت در مراسم سالگرد امام راحل به بهشت زهرا خبرداد.

سرهنگ خادم اضافه کرد: ثبت نام از متقاضیان این سفر درسطح حوزه ها وپایگاه های مقاومت بسیج شهرستان آمل انجام شده وپیش بینی می شود حدود ۱۰۰ نفر از قشرهای مختلف مردمی از این شهرستان پیاده اعزام شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *