دومین همایش بزرگ کوه‌پیمایی بانوان گیلان برگزار شد

نسیم ورزش: دومین همایش بزرگ کوه‌پیمایی بانوان گیلان با شعار بانوان، ورزش، محیط زیست، کوهستان برگزار شد.

$R5IAXUF
مسول روابط عمومی هیات کوهنوردی استان گیلان گفت :کارگروه بانوان هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان در راستای توسعه  همگانی ورزش کوهنوردی با حمایت شهرداری رشت و سازمان فرهنگی هنری شهرداری و  آشنایی عموم مردم با طبیعت به خصوص ساکنین محلات مختلف شهر اقدام به برگزاری برنامه ویژه بانوان در مسیر لاکان به روستای چماچا نمود .
روزبه خلیل معینی با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن اولین پیمایش خانوادگی با حضور دو هزار نفر در منطقه کوهستانی سراوان افزود: سیاست کلان هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان کوه‌پیمایی خانوادگی و استفاده آحاد جامعه از طبیعت با رویکرد حفظ محیط زیست و آشنایی عموم مردم با این ورزش است و در راستای این سیاست  دومین همایش بزرگ کوه‌پیمایی این بار ویژه بانوان که نقش بزرگی در تربیت افراد خانواده به‌عنوان مبنای جامعه بر عهده دارند برگزار شد.
این مسئول  افزود :برگزاری این مراسم با ثبت نام قریب پانصد نفر که بانوان از سه تا ۶۸ ساله بودند انجام شد .
خلیل  ادامه داد: استعدادیابی برای صعودهای فنی و بلند، ارتقای سطح آموزش گروه‌های استان و امداد و نجات در کوهستان و نیز بخش قهرمانی این ورزش که سنگ نوردی داخل سالن است سیاست بخش تخصصی هیئت را شکل می‌دهدبه طور نمونه کمیته جهانی المپیک برای حضور این رشته در المپیک ۲۰۲۰ در حال رایزنی با کشورهای مختلف جهان است.
همچنین در پایان برنامه به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان در برنامه اهدا شد .

لازم به ذکر است تمامی زباله های موجود در مسیر نیز توسط بانوان شرکت کننده جمع آوری و به ایستکاههای حمل زباله منتقل گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو