دومین شکست نماینده مازندران در مسابقات فوتبال ساحلی زنان ایران در ساری

نسیم ورزش: دومین روز مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی زنان ایران که در ساری درحال برگزاری است، با دومین شکست برای نماینده مازندران میزبان این رقابتها ثبت شد.دو بازیکن گیلانی عازم رقابت های بین المللی فوتبال ساحلی بلاروس شدند

تیم خزرپوشان مازندران در جدال شمالی های لیگ برتر فوتسال ساحلی زنان باشگاه های کشورعصرچهارشنبه با نتیجه پرگل ۵ بر ۶ مغلوب تیم آرسن میناسیان گیلان شد و امیدهای خود را برای صدرنشینی در مرحله آغاز این مسابقات از دست داد.
تیم خزرپوشان مازندران در نخستین دیدار خود دراین مسابقات که از گروه دوم ومنطقه شمال در ساحل خزرآباد ساری درحال برگزاری است، با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب تیم هیئت کرمان شد.
در دیگر دیدار برگزار شده عصرچهارشنبه تیم هیات کرمان با نتیجه سنگین ۱۰ بر ۴ تیم سبحان تیران را درهم کوبید و صدرنشین گروه دوم این مسابقات شد.
این مسابقات امروز پنجشنبه با برگزاری دومسابقه دیگر پیگیری خواهد شد.
مسابقات امسال لیگ برتر فوتسال ساحلی زنان باشگاه های ایران با حضور ۹ تیم در دو منطقه شمال و جنوب به میزبانی ساری و بندرعباس درحال برگزاری است.
در گروه یک این رقابتها تیم های شهرداری بندرعباس، شهید نوروزی چلیچه، حرم گناوه، نماینده شیراز در شهر بندرعباس به مصاف هم می روند.
تیم های خزرپوشان مازندران، آرسن میناسیان گیلان، فارسان چهارمحال، هیئت کرمان، سبحان تیران اصفهان نیز به عنوان پنج تیم گروه دوم در ساری درحال رقابت با یکدیگر هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *