دومین ستاره جنجالی استقلال هم به درب خروج نزدیک شد

مهاجم استقلال به خاطر قرارداد خارج از عرفش و عدم حضورش در ترکیب تیم با انتقاد‌های بسیاری مواجه است و احتمالا در نیم فصل کنار گذاشته خواهد شد.

دومین ستاره جنجالی استقلال

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  تعداد بازیکنانی که در استقلال تاثیرگذاری آنچنانی ندارند در کمال تعجب نسبت به فصول قبل بسیار است و به سبب خریدهای نادرست برخی بازیکنان در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته‌اند.

 یکی از این بازیکنان که به احتمال فراوان از استقلال جدا خواهد شد آرش افشین است. بازیکنی که سعی کرده چراغ خاموش جلو برود اما غیبتش در هفت هفته‌ای که از لیگ گذشته به حدی محسوس بوده که حالا صحبت از جدایی‌اش مطرح می‌شود.

 البته افشین به لحاظ مالی هم ضرر قابل توجهی روی دست باشگاه استقلال گذاشته و با دریافتی ۵۰۰ میلیون تومان یکی از بازیکنانی محسوب می‌شود که قرارداد خارج از عرف با استقلال منعقد کرده است.

این وضعیت بدون شک افشین را که با انتقاد‌های بسیاری مواجه است در نیم فصل به نزدیکی‌های در خروجی باشگاه استقلال نزدیک خواهد کرد.

 جالب اینکه برخی از اعضای کادر فنی استقلال هم از حضور این بازیکن ابراز نارضایتی کرده‌اند و سخت بر این باورند که علیرضا منصوریان در جذب این بازیکن دچار اشتباه بزرگی شده است. البته انتقاد‌ها به گوش منصوریان هم رسیده و بسیار بعید است که سرمربی آبی‌ها در پایان نیم فصل با جدایی این بازیکن مخالفت کند.

 افشین در حالی این فصل به استقلال ملحق شده که در ۳ فصل اخیر هیچ درخششی در فوتبال ایران نداشته و فوتبالش رو به پایان است. بدون شک اگر استقلالی‌ها دقت می‌کردند چنین بازیکنان بی‌تاثیری سر از این تیم ریشه‌دار و مردمی درنمی‌آوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *