دومین دوره مسابقه قرآنی ورزشکاران مازندران در آمل آغاز شد

نسیم ورزش:  مرحله استانی دومین دوره مسابقات قرآنی ویژه ورزشکاران و جوانان مازندران روز سه شنبه در مجتمع فرهنگی و قرآنی بصیرت آمل آغاز شد.

13931023160722094513294
در دومین دوره این مسابقات ۱۰۴ نفر در بخش برادران و ۱۰۳ نفر خواهر ورزشکار و جوان فعال حوزه قرآنی در مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده ابراهیم (ع) آمل باهم رقابت می کنند.

معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: امسال هزارو ۷۸۹ شرکت کننده در دو بخش برادران و خواهران در ۲۰ شهرستان مازندران با هم رقابت و درنهایت ۲۰۷ نفر از این تعداد به مرحله استانی راه یافتند.

حجت الله حیدری افزود: در نهایت از هر رشته یک نفر و درمجموع ۲۰ نفر از مازندران به مرحله کشوری مسابقات قرآنی که اواخر امسال در شیراز برگزار می شود، صعود خواهند کرد.

وی ادامه داد:در راستای ترویج فرهنگ نورانی قرآن در بین جوانان و ورزشکاران دومین دوره مسابقات قرآنی ورزشکاران و جوانان کشور همزمان در سطح استانهای کشور در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان مازندران ادامه داد: هدف از برگزاری چنین مسابقاتی آشنایی بیشتر ورزشکاران و جوانان با علوم قرآنی و ارتباط و پیوند بیشتر معنویت و قرآن با جامعه ورزش و جوانان است.

گفتنی است، مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین دو ناظر از وزارت ورزش و جوانان در این مسابقات را نظارت می کنند./ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *