دومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی در بابلسر برگزار می‌شود

نسیم ورزش: دومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی در بابلسر برگزار می‌شود/ دبیر اجرایی المپیاد ورز‌ش‌های آبی و ساحلی شهرستان بابلسر گفت: دومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی کشور با حضور ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار مردادماه امسال در بابلسر برگزار می‌شود.

دبیر ورزش های هوایی بابلسر

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش: شهروز یزدانی در شهرستان بابلسر با انتقاد شدید از بی‌تفاوتی بعضی از مسؤولان و حتی اسپانسرهای ورزشی برای برگزاری دومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی در این شهرستان اظهار کرد: ایده ابتدایی اولین المپیاد ورزش‌های آبی ساحلی در اسفند ۹۵ توسط اعضای هیأت رئیسه انجمن‌های ورزشی شهرستان بابلسر به وجود آمد و با توجه به مشکلات فراوانی که پیش رو بود به هر شکل ممکن اولین دوره المپیاد ورزش‌های آبی ساحلی را با حضور ۶۴۹ ورزشکار در مرداد ۹۶ در ساحل بابلسر در ۲۰ رشته ورزشی در بستر هوا دریا و ساحل برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در نوع خود نخستین المپیاد  به این شکل در کشور بود و با وجود تهیه تیزرهای تبلیغاتی بسیار حرفه‌ای هیچ اسپانسری برای حمایت از این رویداد ما را یاری نکرد و تنها حمایت‌های فرمانداری شهرستان بابلسر، اداره ورزش شهرستان و شهرداری و شورا باعث برگزاری این رویداد هر چند به شکلی ساده‌ شده بود.

دبیر اجرایی المپیاد ورز‌ ش‌های آبی و ساحلی  شهرستان بابلسر تصریح کرد: اگر ظرفیت‌های فراوان اقتصادی این رویداد برای سرمایه‌گذاران استانی و بسترسازی این المپیاد برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تغییر فضای ساحلی از شرایط نه چندان مطلوب فعلی به فضای تفریحی ورزشی توجیه‌پذیر باشد قطعاً این المپیاد در مدت باقیمانده به بهترین شکل ممکن ولی با گستردگی به مراتب بیشتر نسبت به سال گذشته برگزار خواهد شد.

یزدانی تصریح کرد: برای مسؤولان برگزار کننده این المپیاد برخلاف سال گذشته صرف برگزاری این رویداد به هر شکلی اهمیتی ندارد بلکه معتقدیم این المپیاد یا برگزار نشود یا در صورت تامین منابع مالی به بهترین شکل ممکن که در سطح کشور نمود برجسته پیدا کند برگزار شود.

وی در ادامه  بیان کرد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در این المپیاد ۲۵ تا ۳۰ رشته مختلف ورزشی در هوا دریا و ساحل شرکت خواهند کرد و میزبان حدود ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار مانند سال گذشته هستیم.

دبیر اجرایی المپیاد ورز‌ش‌های آبی و ساحلی شهرستان بابلسر با بیان اینکه نیازمند حمایت مسؤولان شهری و استانی در زمینه جذب سرمایه‌گذار و حمایت‌های مالی از این رویداد ملی هستیم در غیر این صورت هیچ دلیلی برای برگزاری این المپیاد وجود نخواهد داشت،گفت:  با برگزار نشدن این مسابقات تنها می‌توان افسوس فرصتی را خورد که می‌توانست مازندران و شهر بابلسر را به عنوان پایگاه ورزش‌های آبی ساحلی کشور معرفی کرده و توجه مسؤولان کشوری را از نوار جنوبی به ساحل شمالی معطوف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو