دومین دوره مسابقه قرآنی ویژه ورزشکاران در آمل برگزار می شود

نسیم ورزش: معاون فرهنگی و امور جوانان مازندران گفت: مرحله استانی دومین دوره مسابقات قرآنی ویژه ورزشکاران و جوانان استان مازندران، با شرکت ۲۰۷ ورزشکار و جوان فعال حوزه قرآنی در مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده ابراهیم (ع) آمل برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور جوانان مازندران
حجت الله حیدری بیان داشت: در راستای ترویج فرهنگ نورانی قرآن در بین جوانان و ورزشکاران دومین دوره مسابقات قرآنی ورزشکاران و جوانان کشور همزمان در سطح استانهای کشور در حال برگزاری می باشد.

وی افزود: در مرحله شهرستانی ۱۷۸۹ ورزشکار و جوان در ۲۲ رشته قرآنی ( برادران و خواهران ) در  ۲۰ شهرستان با یکدیگر به رقابت پرداختند، که در پایان نفرات برتر به مسابقات استانی راه یافتند.

معاون فرهنگی و امور جوانان همچنین بیان داشت: در مرحله استانی این مسابقات که روز سه شنبه دهم آذرماه در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امامزاده ابراهیم (ع) آمل برگزار می شود ، ۲۰۷ شرکت کننده در ۲۰ رشته با یکدیگر رقابت می کنند و نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام می گردند.

حیدری هدف از برگزاری چنین مسابقاتی را آشنایی بیشتر ورزشکاران و جوانان با علوم قرآنی و ارتباط و پیوند بیشتر معنویت و قرآن با جامعه ورزش و جوانان عنوان کرد و از مسئولان فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برای برنامه ریزی این مسابقات بزرگ کشوری قدردانی نمود.

این مسئول افزود: مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین دو ناظر از وزارت ورزش و جوانان در این مسابقات حضور خواهند داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو