دور نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در تبریز آغاز می‌شود

نسیم ورزش: سرمربی تیم لیگ ‌برتری بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل گفت: دور نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور پنج‌شنبه ۱۴ آبان امسال به میزبانی تبریز آغاز می‌شود.بسکتبال

مسعود فلاح در شهرستان آمل، اظهار کرد: لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور امسال نیز همانند سال‌های گذشته در دو گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

وی افزود: پس از قرعه‌کشی در گروه دوم مسابقات با تیم‌های مخابرات اصفهان، شهرداری تبریز و ملی حفاری خوزستان رقابت می‌کنیم.

سرمربی تیم لیگ ‌برتری بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با اعلام اینکه در گروه نخست هم تیم‌های ایثار قم، شهرداری اراک، آلومینیوم هرمزگان و نماینده زنجان حضور دارند، گفت: دور نخست مسابقات از ۱۴ آبان امسال به مدت دو روز در تبریز پیگیری می‌شود.

این مربی با تاکید بر اینکه تیم بسکتبال یا ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی خود را با حضور بازیکنان از اردیبهشت امسال آغاز کرد، تصریح کرد: دور جدید اردوی آماده‌سازی این تیم برای حضور قدرتمندانه در لیگ برتر با حضور بازیکنان بومی و غیر بومی هم از ۱۳ تیرماه امسال در آمل برگزار شد و تا قبل اعزام به مرحله نخست مسابقات چهار اردوی منسجم برگزار کردیم.

فلاح اظهار کرد: هم‌اکنون همه بازیکنان این تیم در بهترین شرایط قبل بازی به سر می‌برند و هشت بسکتبالیست غیر بومی در کنار بازیکنان بومی به آمادگی مطلوب رسیدند.

وی با اعلام اینکه پانزدهمین دوره لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان با حضور تیم‌های قدرتمند دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۲ بازیکن می‌توانند در هر بازی تیم را همراهی کنند.

فلاح با اشاره به اینکه تیم لیگ بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان آمل از سال ۱۳۶۱ فعالیت حرفه‌ای خود در سطح کشور را آغاز کرد، گفت: تاکنون در لیگ برتر طی سال‌های گذشته به مقام پنجم و سوم دست یافت و امسال سومین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو