دوره مربیگری درجه D فوتبال برگزار می‌شود

نسیم ورزش: رئیس هیئت فوتبال محمودآباد از برگزاری دوره مربیگری فوتبال درجه D آسیا در شهرستان محمودآباد خبر داد و اظهار کرد: به‌منظور ارتقای دانش مربیگری فوتبال در شهرستان، این دوره مربیگری به میزبانی محمودآباد در مهرماه امسال برگزار می‌شود.

مهرداد خسروی افزود: در صورت همکاری هیئت فوتبال مازندران، شهرستان محمودآباد ظرفیت برگزاری دوره‌های مربیگری درجه B و C را دارد که امیدواریم این امر تحقق یابد تا توانسته باشیم گامی در جهت پیشرفت فوتبال محمودآباد و مازندران برداشته باشیم.

رئیس هیئت فوتبال محمودآباد با اشاره به برپایی این دوره‌ها در سال‌های پیش بیان کرد: پیش از این شاهد برگزاری موفق دو دوره مربیگری درجه D و C آسیا به میزبانی محمودآباد بودیم که با حضور ۵۰ نفر از فوتبال‌دوستان محمودآباد و شهرهای هم‌جوار برگزار شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در تابستان امسال، چهار مدرسه فوتبال در شهر محمودآباد با مجوز قانونی به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان، کشف استعدادهای جدید ورزشی و نیز پشتوانه‌سازی برای فوتبال محمودآباد فعالیت کردند.

خسروی اضافه کرد: از ابتدای تیرماه امسال این چهار مدرسه فوتبال با استعداد ۳۵۰ نفر فوتبالیست در سنین ۱۰ تا ۱۴ سال فعالیت خود را آغاز کردند.

رئیس هیئت فوتبال محمودآباد با اشاره به آماده‌سازی استادیوم ورزشی شهید بهشتی محمودآباد، اضافه کرد: بازسازی زمین چمن و احداث یک زمین تمرینی مجزا با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال، برای برگزاری مسابقات دسته اول شهرستان انجام شد تا این سری از مسابقات با شرکت ۱۰ تیم از هفته اول مردادماه امسال آغاز شود.

وی یادآور شد: از سال ۱۳۷۱ که زمین چمن این مجموعه ورزشی به شکل جدید احداث شد تا به حال اقدامی جدی برای بازسازی این زمین صورت نگرفت که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده از فروردین امسال، با حمایت شهرداری محمودآباد اقدامات خوبی صورت گرفت.

خسروی با گلایه از عدم وجود اعتبار مشخص برای فوتبال شهرستان‌، گفت: محمودآباد همان شهری است که فوتبالیست‌های مطرحی مانند یحیی گل‌محمدی، حمیدرضا فرزانه، حامی محمدزاده و سایر بازیکنان را به جامعه ورزشی و فوتبالی ایران معرفی کرده است اما حال به‌دلیل نبود امکانات و منابع مالی ده‌ها بازیکن نو‌نهال و نوجوان در شهرهای هم‌جوار فوتبال خود را ادامه می‌دهند.

رئیس هیئت فوتبال محمودآباد در پایان گفت: سال گذشته در زمین چمن مجموعه ورزشی شهید بهشتی، ۱۲۶ بازی رسمی و دوستانه و ۲۲۲ جلسه بازی تمرینی انجام شد و به مدت ۴۲ روز این زمین در اختیار مدارس فوتبال شهرستان قرار گرفت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو