دوره آموزشی سطح یک مربی گری ملی اسکواش با موفقیت در رشت برگزار شد

نسیم ورزش: به همت کمیته آموزش و همراهی کمیته فنی هیات اسکواش گیلان سومین دوره ی آموزشی در رشته اسکواش درسال ۱۳۹۴در استان با حضور ۲۵ نفر از متقاضیان در گیلان برگزار شد.

دوره مربی گری
پس از برگزاری دوره عمومی مربیگری و دوره عمومی داوری طی سه ماهه سوم سال ۱۳۹۴در گیلان دوره مربی گری سطح ۱ ملی در تاریخ ۱۳تا ۱۵ آبان ماه در محل سالن اسکواش رشت با حضور ۲۵ نفر از اسکواش بازان برگزار شد.

در این دوره که با مدرسی آقای روزبه امیریان و نظارت آقای هوشنگ گلرخ در رشت به پایان رسید مباحث نظری و عملی اسکواش جهت تربیت مربی توسط مدرس آموزش داده شد و در پایان آزمون عملی و نظری به عمل آمد آقایان محمد رضابردبار، کوروش فرمندو خانم نازلی  امانی پور ایشان را به عنوان کمک مربی همراهی کردند .

همچنین کمیته آموزش استان گیلان قصد دارد در صورت مهیا شدن مقدمات، سطح ۲ مربیگری را با هماهنگی و جلب نظر فدراسیون در اواخر بهمن یا اوایل اسفندامسال برگزار نماید.

کلاس مربیگری سطح یک ملی رشته ورزشی اسکواش به مدت سه روز در مجموعه ورزشی یادگار امام شهرستان رشت ادامه می یابد و در پایان از مربیان حاضر آزمون گرفته می شود .

در پایان به مربیانی که بتوانند نمره قبولی در آزمون را کسب کنند ، مدرک مربیگری سطح یک ملی اسکواش اعطاء خواهد شد ./جواد قدیمی صفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *