دوئل جذاب جلالی و منصوریان در اصفهان برگزار می‌شود

نسیم ورزش : دوئل جذاب جلالی و منصوریان در اصفهان برگزار می‌شود/ تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته شانزدهم لیگ برتر ایران عصر سه شنبه در اصفهان به مصاف تیم ذوب آهن خواهند رفت.

دوئل جذاب جلالی و منصوریان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته شانزدهم لیگ برتر ایران عصر امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان خواهد رفت.

تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران در مقابل تیم پیکان تهران تحت هدایت مجید جلالی به پیروزی رسید اما حالا مجید جلالی جانشین جواد نکونام در تیم نساجی مازندران شده است و با جذب بازیکنان مدنظر خود در اندیشه ساختن یک تیم منظم است و مجید جلالی برای اولین بار در یک بازی رسمی روی نیمکت نساجی مازندران خواهد نشست و جدال جذابی را با علی منصوریان در اصفهان خواهد داشت.

در آن سوی میدان نیز تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان وضعیت خوبی را در جدول ندارد و تیم علی منصوریان نیم فصل اول را بسیار بد به پایان رساندند اما در نیم فصل دوم منصوریان با خرید چند بازیکن تیم خود را تقویت کرد و در این بازی خانگی به چیزی جز پیروزی فکر نمیکند.

تیم فوتبال نساجی مازندران با ۷ تساوی ۵ شکست و ۳ پیروزی ۱۶ امتیازی است و در رده دهم لیگ برتر قرار دارد و در آنسوی میدان نیز تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با ۱۳ امتیاز در رده چهاردهم جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو