دندانهای کثیف در مجمع هیات شنا مازندران…/ سکانس آخر: وقتی تلفن های اداره کل و فدراسیون مسیر انتخابات را تغییر می دهند/ کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!!! +تصاویر

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: فرهاد ثبوتی رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو مازندران شد. ثبوتی با ۱۴ رای مجمع توانست در مجمع هیات شنا و شیرجه و واترپلوی مازندران پیروز رقابتی دو نفره باشد رقابتی که در طرف دیگر آن محمد حسین شکیبافر قرار داشت که تنها ۳ رای کسب کرد.علامت سوالبرگزاری مجمع انتخابات هیات شنا و شیرجه و واترپلو مازندران با اتفاقات عجیب و غریبی همراه بود تغییر ۴ بار زمان برگزاری این مجمع شبهاتی را برای همگان ایجاد کرده بود.

شنیده ها حاکی است که در داخل اداره کل کمپینی تشکیل شده بود تا رای مجمع مسیر مشخص شده ای را ایجاد کند تماس های مکرر از سوی دستگاه ورزش خود گواه برگزاری انتخاباتی نمایشی در ورزش مازندران را دارد.

حواشی این مجمع قبل از برگزاری انتخابات از سوی  خبرنگار این پایگاه به اداره کل ورزش و جوانان مازندران ارائه شد و مراتب نگرانی این پایگاه نسبت به نحوه برگزاری این انتخابات به مسئولان ورزشی استان ارئه شد که متاسفانه اقدامی در این خصوص صورت نگرفت.

سوال اینکه چه منافعی در برگزاری اینچنینی مجمع هیات شنا و شیرجه و واترپلوی مازندران به دستان برخی از افراد داخل اداره که منتصب به کاندیدای خاص هستند می آید که برای پیروزی در این انتخابات راه های ناثواب را پیشه می کنند؟!!!

تماس های مکرر از اداره کل به هیات های شهرستانها و تاکید بر این موضوع که در صورتی که کاندیدای خاص رای نیاورد استخرهای را از این هیاتها تحویل می گیرند خود گواه برگزاری ابهام آمیز از سوی دستگاه ورزش می باشد…

اتفاقات عجیب و قابل پیش بینی در مجمع هیات شنا و شیرجه و واترپلو مازندران خود زنگ خطری برای جامعه بزرگ و محترم ورزش مازندران است . متولی دستگاه ورزش باید در اینخصوص مدیریت کند تا شائبه های موجود در تغییر مسیر انتخابات در این هیات مرتفع شود.

وعده های در خصوص برگزاری مجمع از سوی کاندیدا مطرح شد که در نوع خود جالب بود. وعده های که کمتر در حوزه شنا شنیده شده است.

مدیریت ورزش و جوانان مازندران مراقب تاخت و تاز جهت دار و خارج از اخلاق و منش پهلوانی عده ای سودجو باشد تا  عنان کار از دستش خارج نشود و حسرت روزهای گذشته در تاریخ ورزش مازندران را نخورد.

ورزش مازندران روزهای حساسی را سپری می کند و اتفاقات نامیمون مدیریتی در ورزش مازندران فضای متلهبی را ایجاد خواهد کرد.

شنیده ها حاکی است که یکی از مسئولین فدراسیون های برای انتخاب کاندیدای خاص در این هیات دست به کار شده و از سوی فدراسیون ماموریت مهمی را در دست گرفت. و با تلاش های ناثواب خواست تا جلوی برگزاری انتخابات سالم را بگیرد که متاسفانه با سوء مدیریت در برگزاری این مجمع در این امر موفق شد.

البته بهتر بود این مسئول فدراسیون بجای دخالت در مسیر انتخابات هیات شنا و شیرجه و واترپلوی مازندران به کار خود برسد تا در امورات فدراسیون خود بهتر عمل نماید و در اینجا یاد ضرب المثل (( کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!!! )) می افتیم که به واسطه درج این ضرب المثل با عنایت دستگاه ورزش مازندران ، مسئولین این پایگاه خبری  در دادگاه حضور یافتند…

سکانس آخر : انتخابات هیات شنا و شیرجه و واترپلو مازندران به هر شکلی به پایان رسید و ثبوتی سکاندار و متولی این هیات شد امید است خبرهای خوبی از رشته های ورزشی شنا، شیرجه و واترپلو مازندران شنیده شود و جامعه بزرگ شنا و شیرجه و واترپلوی مازندران به مطالبات به حق خود دست یابند و شاهد پویایی ، نشاط و شادابی در این رشته های مهیج که به واسطه برگزاری انتخابات در ماه گذشته  حرکاتی صورت گرفت باشیم.

در این مجمع انتخاباتی که حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، محسن سمیع‌زاده دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، سید غلامرضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع حضور داشتند، فرهاد ثبوتی با کسب ۱۴ از ۱۷ رای ماخوذه به عنوان رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو مازندران انتخاب شد.

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

HyperLink

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *