دلیل علاقه عجیب برانکو به سوشا (عکس)

 

نسیم ورزش: سوشا مکانی از ابتدای فصل یکی از دروازه بانان محبوب برانکو بوده و این مربی همچنان در انتظار است او شرایط بازی را به دست آورد.

 روزهای ابتدایی فصل و محرومیت سوشا مکانی که باعث شد برانکو بارها در مصاحبه هایش اعلام کند در صورت بازگشت سوشا مکانی شرایط تیمش متفاوت خواهد شد و در ادامه نیز با توجه به مشکلات این دروازه بان ملی پوش که برانکو را همچنان روی موضع خود مبنی بر اعتماد به سوشا مکانی نگه داشت.


اینکه سوشا مکانی علیرغم برخی اشتباهات و تصمیم گیری های عجولانه اش یکی از دروازه بانان محبوب برانکو است چیست؟ برانکو حتی در گفتگوهای دوستانه اش دلیل این اعتماد را به شور و هیجانی که این دروازه بان در تمرین و مسابقات به بازیکنان منتقل می کند اعلام کرده و این اتفاق را می توان در تمرینات این تیم نیز مشاهده کرد.

 

 

جایی که سوشا مکانی علیرغم مشکلات روزهای اخیرش یکی از باانگیزه ترین بازیکنان این تیم محسوب می شود. به نظر می رسد با توجه به مشکلاتی که حتی با حضور الکساندر لوبانف این روزها در درون دروازه پرسپولیس دارد می توان بار دیگر به سوشا مکانی اعتماد کرد و امیدوار بود سرخپوشان با او به مسیر موفقیت شان ادامه دهند. مطمئنا برانکو نیز این روزها به این تغییر در آخرین نقطه خط دفاعی اش فکر می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *