دلیری: مرکز استان برای پیشرفت و ارتقاء ورزش دارای ظرفیت بالایی است

نسیم ورزش: دلیری: مرکز استان برای پیشرفت و ارتقاء ورزش دارای ظرفیت بالایی است. حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری بیان نمود: مرکز استان برای پیشرفت و ارتقاء دارای ظرفیت بالایی است و باید آن چیزی که در حد ورزش مرکز استان است محقق شود.’

حسین دلیری

به گزارش خبرنگار  نسیم ورزش، وی افزود:ورزش ساری موفقیت های خود را مدیون خانواده ورزش مازندران است و تا امروز برای پیشرفت آن از هیچ کاری دریغ نکرده است.

دلیری گفت: با برنامه ریزی که داشته ایم توانستیم با تمام رؤسای هیات های استان رابطه همه جانبه برقرار کنیم و این امر می تواند یکی از ارکان مهم در موفقیت ورزش باشد.

او ادامه داد:  اگر تلاشهای مدیران ورزشی و برنامه ریزیهایی که از زمان شروع کارم داشتم انجام نمی شد این اتفاقات خوب هم رقم نمیخوردو بعضی از هیات های ورزشی با تلاششان نشان دادند که خادم تمام نمای ورزش هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری اذعان نمود: در امور ورزش برای موفقیت باید هر کاری را به صاحبان اصلی خدمت رسان آن قرار دهیم و ما در راس کار خود نگاه حاشیه را ورود نداده که به پیکره ورزش آسیبی نرسد.

او در خصوص هدف از نشست با روسای هیات های ورزش مازندران بیان کرد: استفاده از تجربیات و ارئه راه و نظرات روسای هیات ها و کارشناسان در حوزه ورزش می باشد و اطلاعات شما می تواند کمک بسیاری در پیشبرد اهدافمان کند واثرات مثبتی را بجای گذارد.

وی ادامه داد: زمانی می توان در عرصه قهرمانی  موفق بود که ورزش همگانی را پایه ریزی کنیم تا به بعد مبنای کارمان که افتخارات است دست یابیم و تنها چیزی که میتواند سرود جمهوری اسلامی را طنین انداز کند مقوله ورزش است.

دلیری گفت:  ورزش همگانی را باید سرلوحه کارمان قرار داده زیرا نقش مهمی در سلامتی جسم و روح دارد و تا سلامتی پیشه کار نباشد قهرمانی دست یافتنی نیست.

حسین دلیری در مورد اولین تعهد اداره بیان کرد:  اولین تعهدمان در ورزش محلات در سمسکنده ساری برگزار خواهد شد. و همه در این میزبانی سمسکنده همکاری لازم را دارند. وی افزود: در این همایش برنامه مختلف بومی و محلی ( اعم از همگانی و غیر همگانی) داریم  و هدف از این همایش فرهنگسازی ورزش در جوانان می باشد.

حسین دلیری  رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در پایان گفت: از مجید حسین زادگان نهایت تشکر را دارم که به ما تاکید داشتن این طرح پیشنهادی را عینیت ببخشیم و هچنین حضور اصحاب رسانه ما را در این امر بسیار یاری رساندند و واقعا تعصب ورزشی در وجود این دوستان ریشه دارد.

وی افزود: توقع من بعنوان یکی از اعضا کوچک این ورزش این است ما را در این برنامه ورزش محلات که هدف نابودی فقر حرکتی می باشدکمک کنید زیرا زمانی ورزش همگانی می شود که تمام لایه های اجتماعی را درگیر این ورزش کنیم.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو