دلیری رئیس ورزش ساری: کسب ۶۶ مدال جهانی و آسیایی توسط ورزشکاران ساروی

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از کسب ۶۶ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی توسط ورزشکاران ساروی در سال‌جاری خبر داد.

دلیری، ورزش ساری

حسین دلیری در شهرستان ساری با اشاره به موفقیت‌های بی‌نظیر ورزشکاران مرکز استان در سال‌جاری گفت: امسال ورزشکاران زن و مرد ساروی در کنار تیم‌های ملی موفق به کسب ۶۶ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند.

وی با بیان اینکه از تعداد مدال‌های کسب شده توسط ورزشکاران ساروی ۲۵ مدال جهانی، ۱۱ مدال آسیایی و ۲۵ مدال بین‌المللی است، اظهار کرد: ورزشکاران ساروی در حالی به موفقیت‌ها و افتخارات لازم دست یافتند که میزان آن ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و در بین شهرهای استان بیشترین افتخارات را ورزشکاران ساروی داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با اشاره به کسب ۱۶۰ مدال کشوری توسط ورزشکاران مرکز استان تصریح کرد: در کنار افتخارآفرینی ورزشکاران، ساری به عنوان مرکز استان ۲۵ بار میزبان مسابقات کشوری و پنج بار نیز میزبان اردوی‌های تیم ملی بوده است.

دلیری از کسب ۲۶ عنوان استانی توسط ورزشکاران ساروی خبر داد و افزود: ۲۳۶ باشگاه در رده‌های مختلف سنی در ساری فعالیت دارند و هشت تیم باشگاهی به لیگ برتر صعود کردند.

وی با اشاره به حضور هفت مربی ساروی در اردوی‌های تیم ملی اظهار کرد: تیم‌های بسکتبال، ژیمناستیک و تنیس بانوان ساری از لیگ دسته یک به لیگ برتر کشور صعود کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری درباره افتخارآفرینی دیگر تیم‌های ساروی در لیگ کشور افزود: تیم کشتی ستارگان ساری با کسب عنوان نایب قهرمانی در کشور به جام باشگاه‌های جهانی صعود کرد.

دلیری از صعود تیم‌های والیبال نشسته، والیبال نوجوانان عمران شهرداری و کبدی ساری به لیگ برتر خبر داد و یادآور شد: تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری که با اقتدار به فینال رقابت‌های لیگ دسته یک کشور راه یافت ضمن صعود به لیگ برتر در آستانه قهرمانی این مسابقات قرار دارد.

وی با اشاره به فعالیت ۷۴ تیم ساروی در لیگ استان ادامه داد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها توسعه ورزش ساری است و در حال حاضر ۲۱ هزار ورزشکار سازمان‌یافته بیمه ورزشی هستند.

این مسئول درباره پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در ساری گفت: در حال حاضر سه پروژه استانی و ۶ پروژه ملی در مرکز استان وجود دارد که با همت و تلاش مسئولان ورزش و جوانان و خیران ورزش‌یار به‌‍‌ دنبال تامین اعتبار برای بهره‌برداری هر چه زودتر این پروژه‌ها هستیم.

  1. عبید

    میزبانی ورزشی در مرکز استان ، با حضور میهمان در حد وزیر یک دستگاه – بدون حضور نماینده ورزش شهرستان ، استان و …
    حسین زادگان بابا کجاست ؟ و یا منتصبین عمو حبیب ؟؟؟ دکتر فلاح نگفت مدیرکل ورزشم کووووو ؟ شاید تو جیبش بود ؟؟؟
    لطفا این خبر بطور طنز کار شود تا درسی برای پیشرفت ورزش استان بشه
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *