دغدغه های خبرنگاران برای حضور «رامین رضائیان» در پرسپولیس

موضوع حضور «رامین رضائیان» در پرسپولیس به دغدغه روزانه خبرنگاران تبدیل شد و آنان از هر نشستی برای طرح این موضوع با سرمربی پرسپولیس استفاده می کنند.

برانکو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، خبرنگاران امروز – چهارشنبه – بار دیگر از سرمربی کروات پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی این تیم با صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، در مورد «رضائیان» پرسیدند. «برانکو ایوانکوویچ» هم بار دیگر گفت: او در فهرست پرسپولیس جایی ندارد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت : رامین رضائیان بازیکن خوب و حرفه ای است، او حق دارد هر جا می خواهد برود و کسی حق ندارد از آنها ناراحت شود.
وی افزود: اینکه مهدی طارمی و رامین رضائیان موقعیت خوبی داشته باشند یا نه به خودشان بستگی دارد، برای طارمی پس از بازگشت به پرسپولیس جای خالی داشتیم، اما برای رامین رضائیان جای خالی نداریم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران خطاب به خبرنگارن گفت: به نظر شما چه کسی را بیرون بگذارم تا رامین رضائیان اضافه شود. حسین ماهینی یا بازیکنان دیگر را؟ فهرست بازیکنان پرسپولیس تکمیل شده است و جایی برای رضائیان نیست.
ایوانکوویچ در خصوص بازی مقابل صبا پیش از تعطیلی یک ماهه لیگ گفت: ما سال گذشته بازی سختی مقابل تیم صبا داشتیم و این تیم امسال تغییرانی در کادر فنی و بازیکنان خود ایجاد کرده است، بازی آسانی مقابل آنان نداریم، ما از گزینه قهرمانی انصراف نمی دهیم و همچنان جزو گزینه های قهرمانی هستیم.
وی اضافه کرد: به طور قطع باید مقابل هواداران خود را خوب نشان دهیم و انتظار داریم هواداران بیشتر از دیدار مقابل فولاد خوزستان به ورزشگاه بیایند تا با هم موفقیت های پرسپولیس را جشن بگیریم.
این سرمربی کروات ادامه داد: سید جلال حسینی مصدومیت جزیی داشت، اما تا فردا و بازی مقابل صبا آماده می شود و سایر بازیکنان نیز آماده هستند.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس در دیدارهای خارج خانه بهتر ظاهر شده است، گفت: بازی با فولاد نخستین بازی خانگی ما بود و ما باید بازی را می بردیم، فرصت و شانس های زیادی داشتیم و در بازی مقابل صبا باید از موقعیت ها به خوبی استفاده کنیم تا مشکل بازی مقابل فولاد تکرار نشود.
ایوانکوویچ در خصوص حضور دروازه بان جدید در پرسپولیس گفت: ما یک دروازه بان خوب جذب کردیم که به طور قطع رقیب علیرضا بیراوند است و ما ۵۰ بازی در این فصل داریم مهم این است که نیمکت قوی داشته باشیم و بتوانیم هر لحظه تعویض مناسب در پست های مختلف داشته باشیم. اولویت نخست ما علیرضا بیراوند است که دروازه بان اول تیم است.
مربی سرخپوشان تهران گفت: باید ببینیم در ادامه چه وضعیتی پیش می آید اما در حال حاضر از همه بازیکنان راضی هستم دو دروازه بان خوب داریم و دروازبان سوم ما نیز بازیکن جوان و آینده داری است.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس مثل فصل گذشته خوب بازی می کند، اما مهدی طارمی در وضعیت خوبی ندارد، گفت: او در سه بازی گذشته تیم بازی کرده ولی خوشبختانه ما وحید امیری با کیفیت خوب را داریم و همین طور علی علیپور را داریم. طارمی دو ماه بود که تمرین نکرده بود، و با تلاش بیشتر به شرایط آرمانی نزدیک می شود.
این مربی در خصوص اینکه چرا تیم هایی که مقابل شما بازی می کنند بیشتر تدافعی و بسته بازی می کنند نیز افزود: برخی از تیم هایی که مقابل پرسپولیس بسته بازی می کنند، دلیلش این است که چیزی برای از دست دادن ندارند، این روش را پیاده می کنند و ما باید با تمرین و ایجاد شرایط لازم در بازی ها این تاکتیک ها را خنثی کنیم .
او در خصوص اینکه شما برای برطرف کردن ضعف های تاکتیکی هافبک ها چه برنامه ای دارید، گفت: چنین اتفاقاتی نیاز به زمان دارد، تیم هایی که تماشاچی دارند سرعتی بازی می کنند و به طور قطع در این مواقع ممکن است در پاس های آخر آرامش لازم را نداشته باشند، اما در ادامه این رقابت ها این ضعف ها نیز مرتفع می شد. این یک پروسه کاری است.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران فردا – پنجشنبه – در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل صبای قم در میدان آزادی به میدان می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو