دعوت ۲ نوجوان آملی به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی کشور

نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی آمل گفت: ۲ نوجوان آملی به همراه یک مربی بازیکن‌ساز به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی کشور دعوت شدند.

کشتی نونهالان

قدرت‌الله نهاوندیان بات بیان اینکه کشتی یکی از رشته‌های ورزشی مورد علاقه در بین مردم مازندران است افزود: هر ساله در تیم ملی در رده‌های مختلف کشتی فرنگی و آزاد شاهد درخشش ورزشکاران استان هستیم.

وی افزود: در شهرستان آمل علاقه‌مندان زیادی به کشتی مشغول هستند که نمونه بارز مدال‌آوری در این شهرستان به المپیک ۲۰۱۲ لندن و مدال طلای قاسم رضایی فرنگی‌کار ارزنده کشورمان در وزن ۹۶ کیلوگرم بازمی‌گردد.

نهاوندیان با اشاره به اینکه دو نوجوان آملی به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی دعوت شدند، گفت: این ملی‌پوشان خود را برای مسابقات قهرمانی کشتی آسیا آماده می‌کنند.

رئیس هیئت کشتی آمل ادامه داد: امیرحسین امینی و وحید کمرلویی از این شهرستان در اردوی آماده‌سازی ورزشکاران حضور دارند.

وی با اشاره به برگزاری یک مرحله از اردوی آماده‌سازی کشتی‌گیران ساحلی تصریح کرد: مرحله دوم اردوها با اعلام فدراسیون کشتی برپا می‌شود.

نهاوندیان با اشاره به اینکه علی بحری مربی آملی ورزش کشتی نیز به عنوان مربی همراه با ملی‌پوشان حضور دارد، خاطر نشان کرد: فردین معصومی سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی بوده و در رأس کادر فنی مشغول به کار است.

رئیس هیئت کشتی آمل با اشاره به دیگر رویدادهای ورزش کشتی مازندران در سال جدید خاطر نشان کرد: مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی خردسالان مازندران در اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شد و دو تیم هیئت کشتی شهرستان آمل راهی این رقابت‌ها شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *