دعوت از ۲ داور مازندرانی برای حضور در مسابقات دیویس‌کاپ

علی‌رضا لطفیان رئیس هیأت تنیس مازندران از دعوت ۲ داور مازندرانی برای حضور در مسابقات دیویس‌کاپ در استان تهران خبر داد.

 علی‌رضا لطفیان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبر ی و تحلیلی نسیم ورزش علی‌رضا لطفیان گفت: فدراسیون تنیس برای دومین سال پیاپی از الوند نامجو و مجید گلچین برای کمک در امر قضاوت رقابت‌های دیویس‌کاپ به‌ عنوان داور خط دعوت کرد.

وی اظهار کرد: دیویس کاپ گروه سه آسیا و اقیانوسیه با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، ترکمنستان، هنگ‌کنگ، کامبوج، جزایر پاسیفیک، سنگاپور و قطر برگزار می‌شود.

رئیس هیأت تنیس مازندران افزود: این سری از رقابت‌ها از ۲۱ الی ۲۶ تیرماه به میزبانی کشور در آکادمی بین‌المللی استقلال تهران برگزار می‌شود که در آن تیم ملی برای صعود به گروه دوم ‌مبارزه می‌کند.

لطفیان با اشاره به اینکه سرداور این رقابت‌ها ماسیمو مورلی از ایتالیا دارای نشان طلای جهانی است، گفت: سونر سویر از ترکیه به عنوان مسؤول هماهنگی داوران، روسلان تورسانف از ازبکستان داور بی‌طرف، سامان حسنی و عادل برقعی با نشان برنز جهانی، شروین صفوی، امین مهدویان، سینا ابراهیمیان و مهدی ملک‌زاده با نشان سفید جهانی به‌ عنوان داور صندلی به همراه تیم داوری خط، وی را در قضاوت این دوره از رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

گفتنی است ورزش تنیس یک بازی حرکتی ا ست و باید به همین صورت مورد آموزش قرار گیرد . اتفاقات ورزش تنیس غیر قابل پیش بینی است . هر ضربه می تواند سرعت  و جای متفاوتی داشته باشد . چگونگی حرکت بازیکن در زمین ، میزان موقعیت او در بازی را تعین می نماید . اجرای صحیح بازی تنیس به سرعت انفجاری فرد در انجام انواع مختلف حرکات سریع به طرفین و جهت های مختلف بستگی دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو