دعوت گزینشی از رسانه ها در نشست خبری هیات ژیمناستیک مازندران؛ کارت زرد به خویی!

اختصاصی پرش:دعوت گزینشی از رسانه ها در نشست خبری هیات ژیمناستیک مازندران؛
کارت زرد به خویی!/نشست خبری هیات ژیمناستیک استان مازندران با حضور رئیس این فدراسیون در ساری برگزار شد.

 

این نشست خبری در حالی برگزار شد که اکثر رسانه های ورزشی مازندران در این جلسه حضور نداشتند و به نوعی دعوت از خبرنگاران گزینشی صورت گرفته است.
رفتار غیر حرفه ای هیات ژیمناستیک مازندران نشان از سطح پایین تعاملات رسانه ای در ژیمناستیک مازندران است که باید در جهت اصلاح وضع موجود اقدامات موثری صورت گیرد.
البته منکر تلاش های هیات ژیمناستیک مازندران در جهت توسعه و پیشرفت این رشته ورزشی نمی باشیم.
هیات ژیمناستیک مازندران توانسته است اقدامات سازنده ای در جهت رشد این رشته ورزشی در مازندران داشته باشد ولی در خصوص تعامل با رسانه ها مردود می باشد.
خویی رییس هیات ژمیناستیک مازندران در برخورد با رسانه ها کارت زرد گرفت.
این گروه رسانه ای با وجود عدم دعوت اما به واسطه رسالت خبری خود در ادامه نشست خبری هیات ژیمناستیک مازندران را اطلاع رسانی خواهد کرد.
رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: هیئت ژیمناستیک مازندران یکی از هیئت‌های ممتاز کشور بوده که تعداد کرسی‌های هیئت ژیمناستیک در مجمع فدراسیون موید این موضوع است و نشان دهنده از توانایی و استعداد بالای ژیمناستیک مازندران در کشور است.
رئیس فدراسیون ژیمناستیک با اشاره به اینکه ژیمناستیک آسیا به‌عنوان یک رشته در سطح جهانی مطرح بوده که حاکی از نقش مهم این رشته ورزشی است، تصریح کرد: هیئت ژیمناستیک مازندران یکی از هیئت‌های ممتاز کشور بوده که تعداد کرسی‌های هیئت ژیمناستیک در مجمع فدراسیون موید این موضوع است و نشان دهنده از توانایی و استعداد بالای ژیمناستیک مازندران در کشور است.
همچنین علیرضا خویی، رئیس هیئت ژیمناستیک مازندران نیز گفت: ۱۶ هزار نفر استعدادهای سازمان یافته مازندران بوده ک رتبه اول کشور را داریم.
وی بیان کرد: حضور نماینده‌های مجلس، فعالان سیاسی، مدیران دستگاه‌های اجرایی در هیئت رئیسه هیئت ژیمناستیک استان از جمله موضوعاتی است که در توسعه پیشرفت این رشته المپیکی نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.
خویی گفت: هیئت ژیمناستیک استان با آرامش و به‌صورت سیستماتیک مدیریت می‌شود و بدهی گذشته این هیئت پرداخت شده است.
عادل عالیشان معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز گفت: حضور نمایندگانی چون رضیان در هیئت رئیسه ژیمناستیک می‌تواند سبب توسعه این رشته شد.
وی افزود: شهرستان قائم‌شهر از استعداد های مهمی در این رشته برخوردار بوده و اداره کل ورزش و جوانان نسبت به این هیئت مهم نگاه جدی و مهم دارد و یقین داریم نسبت به هیئت ژیمناستیک مساعدت‌هایی شده است و در آینده نزدیک نیزخواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو