دعوت از چهار کشتی گیر مازندران به اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان

دبیر هیات کشتی مازندران از دعوت چهار کشتی گیر این استان به اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای شرکت در رقابت های جهانی در اوزان غیرالمپیکی خبر داد.

 

دعوت چهار کشتی گیر مازندران

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، غلامرضا نوری زاده گفت : که این اردو روزهای ۱۰ تا ۱۹ مهر ماه در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می شود.
وی افزود: رضا اطری در وزن ۵۷کیلوگرم ، مسعود اسماعیل پور ، بهنام احسان پور و ایمان صادقی در وزن ۶۱ کیلوگرم چهار کشتی گیر مازندرانی هستند که از سوی محمد طلایی سرمربی جدید تیم ملی به این اردو دعوت شدند.
دبیر هیات کشتی مازندران گفت که در این مرحله از اردوی در مجموع ۱۲ کشتی گیر دعوت شدند که چهار کشتی گیر مازندرانی هستند.
وی افزود : تیم ملی کشتی آزاد ایران خود را برای حضور در رقابت های جهانی اوزان غیر المپیکی (۶۱ و ۷۰ کیلوگرم) آماده می کند.
نوری زاده ابراز امیدواری کرد که کشتی گیران مازندرانی همانند دیگر مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک در این مسابقات هم درخشش داشته و با مدال به کشور بازگردند.
مسابقات جهانی کشتی آزاد روزهای ۲۰ و ۲۱ آذر در شهر بوداپست مجارستان برگزار خواهد شد.

نوری زاده ابراز امیدواری کرد که کشتی گیران مازندرانی همانند دیگر مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک در این مسابقات هم درخشش داشته و با مدال به کشور بادعوت از چهار کشتی گیر مازندران زگردند.دعوت از چهار کشتی گیر مازندردعوت از چهار کشتی گیر مازندران ان ددعوت از چهار کشتی گیر مازندران عوت از چهار کشتی گیر مازندران 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو