دعوت از ۲ نوجوان مازندرانی به اردوی تیم ملی بسکتبال

نسیم ورزش: دبیرهیئت بسکتبال مازندران گفت: عرفان ارندان و علیرضا رستمی دو بسکتبالیست مازندرانی هستند که به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند.

خبرگزاری فارس: دعوت از 2 نوجوان مازندرانی به اردوی تیم ملی بسکتبال
 

علی‌محمد رجایی با بیان اینکه اردوی تیم ملی نوجوانان با حضور ۱۵ بازیکن زیرنظر مربیان و کادرفنی آغاز شد، اظهار کرد: این اردوی پنج‌روزه آماده‌سازی از روز یک‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه به میزبانی شهرکرد برپا شد که در این میان دو بسکتبالیست مازندرانی حضور دارند.

وی با تاکید بر اینکه تیم ملی بسکتبال نوجوانان از متولدین سال ۱۳۷۷ به بعد را تشکیل می‌شود، افزود: عرفان ارندان از قائم‌شهر و علیرضا رستمی از بهشهر در این اردو حضور دارند که برای اعزام به رقابت‌های زیر ۱۵ سال غرب آسیا تمرینات‌شان را در استان چهارمحال و بختیاری دنبال می‌کنند.

دبیر هیئت بسکتبال مازندران، با عنوان اینکه مازندران یکی از استان‌های مستعد در ورزش بسکتبال است، خاطرنشان کرد: حضور تیم کاله مازندران در لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور که طی ماه گذشته به لیگ برتر و مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک صعود کرد، عاملی برای افزایش انگیزه‌ها شده است.

این مسئول با اعلام اینکه بیشتر شاکله تیم ملی از بازیکنان اهل تهران است ولی استان‌هایی همانند مازندران، خراسان رضوی و اصفهان در این اردو دو نماینده دارند، بیان کرد: ارندان و رستمی از بازیکنان مستعد و ساعی بسکتبال مازندران هستند که با ادامه تمرینات‌ می‌توانند آینده خوبی را برای خودشان رقم بزنند.

رجایی با اشاره به اسامی کادر فنی تیم ملی، در پایان گفت: در این دوره، ایرج لارودی سرپرست بوده و مهدی امیرآقاجان به‌عنوان سرمربی و مهدی نوروزی به‎عنوان مربی فعالیت دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *