دعوت از ۳ بازیکن ومربی آملی به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر

نسیم ورزش : دعوت از ۳ بازیکن ومربی آملی به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر /مربی آملی به همراه ۳  بازیکن مازندرانی به نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال باویلچر بزرگسالان برای حضور در بازی های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه خبر داد.

دعوت از ۳ بازیکن ومربی آملی

مسعود فلاح مربی آملی تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران اظهار داشت: ” حکیم منصوری، وحید سعادت پور و پیمان یعقوبی” سه بازیکن مازندرانی به همراه ” مسعود فلاح ” مربی آملی به کادرفنی تیم ملی دعوت شدند.

فلاح افزود: که نخستین مرحله اردوی آماده سازی این تیم از ۲۵ خردادماه در کمپ تیم های ملی فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولان در تهران برپا می شود وتا ۳ تیرماه نیز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: اردوی آماده سازی تیم ملی با دعوت ازبرترین های سراسر کشور برپا خواهد شد وتا پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا واقیانوسیه ادامه خواهد داشت.

مربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بزرگسالان ایران، با بیان اینکه مسابقات امسال بسکتبال باویلچر قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در کشور تایلند برگزار می شود، اضافه کرد، تیم ملی سابقه قهرمانی در این مسابقات را دارد وبا کادرفنی مجربی وبازیکنان توانمندی که در سالهای اخیر دراختیار داشته، همواره یکی از تیم های پرافتخار این مسابقات بوده است.

اردوی تفریحی وزیارتی تیم شهروند آمل در عراق

مسعود فلاح که هدایت تیم شهروند آمل در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاه های کشور را نیز برعهده دارد، در فصل گذشته این مسابقات با این تیم نائب قهرمان کشور شد.

اعضای این تیم هفته گذشته در قالب یک سفر تفریحی وزیارتی در کشور عراق، به زیارت عتبات عالیات در شهرهای نجف وکربلا مشرف شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو