دست رد مسئولان به سینه فکری/ محمودخان خودش دست به جیب شد!

در هفته‌های گذشته شاهد این بودیم که محمود فکری سرمربی نساجی قائم‌شهر برای تامین نیازهای مالی این تیم به دیدار مسئولان رفته است اما ظاهرا این دیدارها ثمری نداشته.
 
 دست رد مسئولان به سینه فکری/

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در هفته‌های گذشته شاهد این بودیم که محمود فکری سرمربی با تیم فوتبال نساجی قائم‌شهر برای تامین نیاز‌های مالی این تیم به دیدار مسئولان رفته است، اما ظاهرا این دیدار‌ها ثمری نداشته و وضعیت مالی نساجی کماکان در بحران به سر می‌برد.

فکری که با دست رد مسئولان به سینه‌اش رو به رو شده بود، خودش آستین را بالا زده و بعد از تمرین امروز تیمش مبالغی را جهت افزایش روحیه شاگردانش به آنها هدیه کرد تا از این طریق بتواند کمی از فشارهای مالی بازیکنان کم کند.

محمود فکری در ارتباطی تلفنی به خبرنگار مازند اسپرت اعلام کرد: در تمرین امروز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به بازیکنان اصلی تیم و ۱۵۰ و ۲۰۰ هزار تومان نیز به سایر بازیکنان و کادر فنی و پزشکان و عوامل تیم اهدا شد و خبر شارژ یک میلیون تومانی صحت ندارد.

سرمربی نساجی افزود: این مبالغ را به لطف دوستانم و از حساب شخصی خود پرداخت کرده‌ام و در این میان هیچ ارگان یا سازمانی به بنده و تیم کمک نکرده است.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا مسئولان راه چاره‌ای برای درمان درد نساجی پیدا خواهند کرد یا شاگردان فکری همچنان باید در بی پولی سر کنند؟‍!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *