دستگیری قاتل بابلی در کمتر از نیم‌ساعت در صحنه جنایت

نسیم ورزش : فرمانده انتظامی بابل گفت: مأموران با عکس‌العمل سریع  متهم به قتل را در کمتر از نیم‌ ساعت در صحنه جنایت دستگیر کردند.
سلاح شکاری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سیدمحسن جعفری گفت: مأموران با عکس‌العمل سریع  متهم به قتل را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد فرار داشت، در کمتر از نیم‌ ساعت در صحنه جنایت دستگیر کردند.
وی  از شناسایی و دستگیری قاتلی که به‌علت اختلافات خانوادگی برادرزنش را با سلاح شکاری به قتل رساند، خبر داد و اظهار کرد: ساعت ۹ صبح روز وشنبه ۲۹ آذرماه امسال در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در میدان ولایت جنب اداره ثبت اسناد، مأموران انتظامی کلانتری ۱۳ به محل حادثه عزیمت کردند.

جعفری  افزود: مأموران با حضور در محل وقوع جنایت در بررسی‌های اولیه دریافتند فردی به نام «ح ـ ن» با یک قبضه سلاح شکاری فردی به نام «الف ـ گ» را که برادرزنش بوده مورد اصابت قرار داد.

فرمانده انتظامی بابل بیان کرد: مأموران با عکس‌العمل سریع و غافلگیرانه متهم به قتل را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد فرار داشت، در کم‌تر از نیم‌ساعت در صحنه جنایت دستگیر کردند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مأموران با انجام تحقیقات و بازجویی از متهم دریافتند، قاتل به‌علت اختلافات خانوادگی قبلی با مقتول این فرد را با سلاح شکاری از پا درآورد.

جعفری در پایان گفت: تحقیقات تکمیلی در این ارتباط همچنان ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو