دستگیری عامل تکفیری در بابل، شیطنت رسانه ای

فرماندار بابل گفت: دستگیری عامل تکفیری در شهرستان بابل صحت ندارد.

 

دستگیری عامل تکفیری در بابل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، عباسپور گفت: این روزها خبری از دستگیری عامل تکفیری در شهرستان بابل، در برخی سایت‌ها و فضای مجازی منتشر شد که واقعیت ندارد.
وی با بیان اینکه به شکرانه حضور مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان(عج) در ایران اسلامی و سربازان جان برکف کشورمان در مرزها، هیچ مشکل امنیتی در داخل وجود ندارد، افزود: انتشار خبرغیر واقعی و نادرست دستگیری یک عامل تکفیری در بابل یک شیطنت رسانه‌ای بود و انتشاردهندگان اینگونه مطالب غیر واقعی باید پاسخگوی کار خود در مراجع صلاحیت‌دار باشند.

عباسپور گفت: تمامی بخش‌های امنیتی و انتظامی شهرستان از آمادگی کامل برای تامین امنیت شهروندان برخوردار هستند و با افرادی که قصد اختلال در امنیت روانی و اجتماعی جامعه را داشته باشند با جدیت برخورد می‌شود.

فرماندار بابل با قدردانی از رسانه‌ها و خبرنگارانی که به رسالت واقعی خود واقف هستند گفت: مراجع و رسانه‌های رسمی اخبار و مطالب شهری را اطلاع رسانی می کنند و شهروندان قبل از نشر ‌و انعکاس مطالب، ابتدا صحت و اصالت خبر را از طریق مراجع صالح احراز و پس از آن اقدام به انتشار آن کنند.

در دو روز گذشته اخباری مربوط به دستگیری عضو گروهک تروریستی در مازندران توسط دو سایت خبری و شبکه‌ها در فضای مجازی منتشر شد که محل دستگیری را شهر گتاب شهرستان بابل اعلام کرده بودند.

دستگیری عامل تکفیری 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو