دستگاه های اجرایی در ستاد ساماندهی طرح دریا همگام اداره کل ورزش و جوانان باشند

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: سازمان ها و دیگر دستگاه های اجرایی در ستاد ساماندهی طرح دریا همگام و همسو با اداره کل ورزش و جوانان باشند.

جلسه ستاد ساماندهی و رسیدگی به مسائل مشکلات طرح دریا که با حضور غلامرضا رضوی و حجت الله حیدری معاونین اداره کل و همچنین روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها در سالن اجتماعات شهید زرهون برگزار شد، ابتدا رضوی معاون توسعه امور ورزشی طی گزارش اولیه و اقدامات و برنامه های انجام شده طرح دریا در ۲ ماه گذشته سواحل استان را برای حاضرین ارائه دادند.

در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از روسا ادارات و ناجیان غریق در طرح ساماندهی طرح دریا بیان داشت: در حال دستگاه ورزش و جوانان و نیروی انتظامی بیشتر از ارگان های دیگر در طرح دریا مشارکت دارند که برای پیشبرد اهداف و خدمات رسانی بهتر به مسافران همکاری دیگر دستگاه های اجرایی و ارگان ها نیاز است.

وی با بیان اینکه نجات جان افراد مهمترین هدف و برنامه ما در طرح دریا است، تصریح کرد: در آستانه تعطیلات عید بزرگ فطر قرار داریم و به طور حتم سواحل دریا در سراسر استان نسبت به گذشته شلوغ تر خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ناجیان طرح دریا به خوبی وظایف خود آگاه هستند و برای نجات جان افراد احساس مسئولیت دارند، افزود: با پیگیری دستگاه ورزش و جوانان در صدد هستیم مشکلات مالی و سخت افزاری ناجیان غریق در استان را مرتفع نماییم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *