دستگاه های اجرایی در توسعه ورزش همگانی پای کار باشند

نسیم ورزش: استاندار مازندران با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی باید با کمک همه دستگاه ها اجرایی مورد توجه قرار گیرد، گفت: مباحث مالی در ورزش نیز از دیگر برنامه های اجرایی ما است.

ربیع فلاح‌جلودار در نخستین جلسه شورای توسعه ورزش همگانی که در استانداری مازندران برگزار شد به نهادینه‌ شدن فرهنگ ورزش در خانواده‌ها توصیه کرد.

وی با اشاره به اینکه بنا به ضرورت ورزش همگانی در جامعه قانون اساسی این مهم را مورد توجه قرار داده است، اظهار کرد: رهبری بر همگانی شدن ورزش در جامعه تاکید کردند.

استاندار مازندران با بیان اینکه بحث سرگرمی بودن ورزش مدنظر قرار نمی‌گیرد، افزود: تفکر اینکه ورزش سرگرم‌کننده است، ساده‌انگاری است.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه ورزش به‌عنوان فرهنگ عمومی در استان تلقی شود، خاطرنشان کرد: روحانیت متولی فرهنگ عمومی جامعه است.

این مسئول با بیان اینکه در جامعه نشاط و پویایی باید حاکم شود، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی در اروپا هم وجود دارد اما با ورزش نشاط را در جامعه ایجاد می‌کنند.

فلاح‌جلودار با اشاره به اینکه رسانه‌ها به فرهنگ ورزش در جامعه بپردازند، گفت: برای طرح تحول سلامت میلیاردها تومان هزینه می‌شود اگر به بحث ورزش همگانی پرداخته شود، هزینه های  حوزه بهداشت و درمان جامعه  کاهش یافته و به اقتصاد مملکت کمک می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *