در هفته جوان/ جوانان فرهنگی ورزشی مازندران تجلیل می شوند

 
نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: در هفته جوان از برترین های نخبه فرهنگی ورزشی و از جوانان موفق عرصه های مختلف در هفته جوان تجلیل می شود.PhysicalImage.aspx

حبیب حسین زادگان  با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌های حضرت علی‌اکبر(ع) با هدف تجلیل از جوانان موفق عرصه‌های مختلف از کارهای ماندگار است، افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان آمادگی دارد تا همانند سال‌های گذشته، این جشنواره‌ها را با همکاری فرمانداری‌های استان و دستگاه‌های مرتبط برگزار کند.

*برپایی بازارچه خیریه ویژه بانوان

وی، بیان کرد: با توجه به نقش مهم بانوان در جامعه همایش تجلیل از بانوان جوان موفق، جشنواره فرهنگی بازی‌های بومی و محلی، نمایشگاه و بازارچه خیریه ویژه بانوان نیز از انتظاراتی است که شایسته است با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان و اداره‌ کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران برگزار شود.
*برگزاری جشن روز جوان در روستاها و شهرها

وی ادامه داد: برگزاری جشن‌های هفته جوان در سطح شهرها از سوی شهرداری‌ها و در سطح روستاها از طریق دهیاری‌ها با همکاری امور شهری و امور روستایی استانداری مازندران، پیگیری شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، از دستگاه‌های عضو ستاد خواست تا تجلیل از جوانان برتر دستگاه‌های خود و دیدار با خانواده‌های شهدا، ارائه خدمات ویژه و رایگان به جوانان در روز جوان و در صورت امکان در تمام روزهای هفته جوان مانند استفاده از اماکن ورزشی، موزه‌، سینما و نظایر آن را در دستور کار قرار دهند.
*تجلیل از ناجیان غریق جوان

حسین‌زادگان از برگزاری همایش تجلیل از ناجیان غریق جوان مازندران نیز در هفته جوان خبر داد و گفت: ناجیان غرق یکی از پرتلاش‌ترین جوانان استان هستند که حاضر می‌شوند حتی از جان خود بگذرند تا دیگران را نجات دهند، لذا تقدیر از آنها، کار ارزشمندی است.

وی همچنین از برگزاری جشن ازدواج دانشجویی در هفته جوان خبر داد و گفت: این جشن به همراه کارگاه‌ آموزشی ویژه زوج‌های جوان با همکاری دانشگاه منابع طبیعی و اداره‌کل ورزش و جوانان برگزار می‌شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو