در مسابقات کارگری جهان نتایج خوبی برای ورزش کشور رقم خورد

 

نسیم ورزش: معاون توسعه ورزش همگانی مازندران گفت: در مسابقات کارگری قهرمانی جهان نتایج خوبی برای ورزش کارگری کشورمان در ایتالیا رقم خورد.

عالیشان

عادل عالیشان در حاشیه مراسم تکریم از ورزشکاران و مدال آوران مازندرانی در رقابت های قهرمانی کارگری ۲۰۱۵ جهان در ساری تصریح کرد: در چهارمین دوره این مسابقات که تیم ملی کشورمان برای نخستین بار در این مسابقات حضور به نتایج بسیار خوبی دست یافت.

وی با بیان اینکه تیم ملی برای نخستین بار در دو بخش آقایان و بانوان در این مسابقات حضور یافت، اذعان داشت: تیم های ملی کارگری کشورمان در حالی به نتایج درخشانی در این پیکارها دست یافتند که با امکانات و بودجه بسیار اندک در این مسابقات حاضر شدند.

معاون توسعه ورزش همگانی درباره برگزاری مسابقات المپیاد کارگری به میزبانی در ساری افزود: برگزاری مسابقات المپیاد کارگری در ساری شناسایی ورزشکاران برتر برای مسابقات جهانی بود که در نهایت برای ورزش کشور موفق آمیز بود.

عالیشان از نگاه ویژه رئیس فدراسیون ورزش های کارگری به ورزش مازندران تشکر کرد و اظهار داشت: جا دارد از حمایت های همه جانبه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان برای موفقیت و توسعه ورزش مازندران قدردانی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *