در زیرساخت ها ضعیف عمل کرده ایم

 

نسیم ورزش: معاونت امور ورزش بانوان مازندران در جلسه شورای راهبردی برای توسعه ورزش مازندران با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی دربین بانوان مهم است، افزود: کارهای خوبی در حوزه ورزش بانوان انجام شد  ولی تا حدودی از نظر زیرساخت ها ضعیف عمل کردیم.

مریم کیومرثی از کسب سهمیه پاراالمپیک عالیه محمودی در ریو ۲۰۱۶ خبر داد و گفت: ورزش بانوان از هر نظر به ویژه از نظر زیر ساخت ورزشی از سوی مسئولان حمایت شود.

وی از حضور ۱۶ قهرمان جهان و ۲۰ قهرمان آسیا در ورزش بانوان استان خبر داد و عنوان کرد: در حال حاضر ورزش مازندران در حوزه بانوان در  معیت تیم ملی در هشت رشته مدال آوری و افتخارآفرینی می کند.

معاون امور بانوان ورزش مازندران از همفکری با دستگاه های مختلف برای توسعه ورزش استان به ویژه بانوان خبر داد و گفت: هر جا مسئولین به ورزش ورود کنند و ورزش استان را مورد حمایت قرار دهند این حمایت موجب توسعه و شکوفایی ورزش استان می شود.

دبیر ستاد شورای راهبردی ورزش استان نیز در این نشست از موفقیت های ورزرشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف خبر داد و یادآور شد: حضور پیمان حسینی دروازبان ملی پوش مازندرانی در صعود در جام جهانی پرتغال و موفقیت های ورزشکاران دانشجوی  مازندرانی از افتخارات ورزش استان است.
 حسن شاملی با بیان اینکه استان های مختلف برنامه عملیاتی خود را تقدیم وزارت ورزش و جوانان کردند، تصریح کرد:مهمترین برنامه دستگاه ورزش استان کسب سهمیه ورزشکاران زن و مرد مازندرانی برای المپیک و پاراالمپیک ریو ۲۰۱۶ است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو