در جلسه هم اندیشی مربیان کشتی چه گذشت+تصاویر

نسیم ورزش: جلسه مربیان کشتی شهرستان ساری به ریاست حسن صفری نایب رئیس هئیت کشتی و سخنرانی وی در خصوص وضعیت کشتی در این  شهر و عملکرد هیئت کشتی برگزار شد.

04

مرتضی قربانی دبیر  هیئت کشتی در سخنانی ضمن  ارائه گزارشی از روند پیروزی ها ، طرح و برنامه و چگونگی فعالیت کشتی گیران و برنامه های آینده هیئت کشتی ساری ، از میزبانی این شهر در مسابقات مختلف استانی و تمرینات متمرکز قهرمانان و حضور تیمی از ساری در مسابقات لیگ باشگاههای جهان  خبر داد.

 شعبان وفایی نژاد تویه درواری یکی از پیشکسوتان کشتی کشورمان با قدردانی از زحمات کادر هیئت کشتی شهرستان ساری، شدیداً با استعفای اعضای هیئت کشتی مخالفت کرد و با تجلیل از میزبانی ساروی ها در مسابقات آتی کشتی در مازندران ، درخشش قهرمانان کشتی مرکز استان را مورد توجه قرار داد و در واکنش به یک تصمیم ناگهانی گفت: حسن صفری و مرتضی قربانی برای احیای کشتی ساری زحمات فراوانی را متقبّل شدند و قطع به یقین استعفای این دو تن ضربات جبران ناپذیری بر کشتی این شهر خواهد زد.

گفتنی است در ادامه این جلسه محسن رستم کلاهی مربی اسبق تیم ملی – غلام کلانتری – خسرو خطیبی – مهدی رضایی کلانتری – مهدی احمدی – احمد دیّان – رجایی – حسن مناجاتی – سید علی خدایی – علی اصغر رودپشتی – رضوی – محسن دلیری – خسرو خطیبی – منوچهری – عباس صادقی – ابوذر باقری – حمید جونیان به ترتیب عملکرد هیئت کشتی مرکز استان را در سخنان خود مورد سپاس قرار دادند .
در حاشیه این جلسه :

*حسن صفری نایب رئیس هیئت کشتی شهرستان ساری گفت : قصد استعفا از این مسئولیت را دارم که این سخنان وی با مخالفت شدید مربیان کشتی مرکز استان همراه بود .

* شعبان وفایی نژاد گفت: حسن صفری حدود ۹۰ میلیون تومان از اعتبارات شخصی خود برای احیای کشتی شهرستان ساری هزینه کرده که این رقم یک رکورد بی سابقه در طول تاریخ کشتی مرکز استان بوده است که یک عضو هیئت ورزشی این مبلغ را برای کشتی ساری هزینه نماید.

*مقرر گردید که تمرینات متمرکز نونهالان و نوجوانان و جوانان بنابر تشخیص هیئت کشتی ، رئیس کمیته مربیان رده های سنی مختلف در دستور کار قرار بگیرد.

* اکثر مربیان کشتی ساری در اختیار گرفتن خانه کشتی را خواستار شدند و اعتقاد بر این داشته و دارند که این خانه کشتی باید در اختیار هیئت کشتی ساری قرار بگیرد.

*خبرهای رسیده حاکی از آن است که در آینده ای نزدیک خانه کشتی مازندران در بلوار کشاورز در اختیار خیرین ورزش ساری قرار بگیرد و حسن صفری نایب رئیس هیئت کشتی مرکز استان مسئولیت آن را بر عهده بگیرد.

* این احتمال می رود که با استعفای جواد واحدی فرماندار سابق از ریاست هیئت کشتی ساری ، حسن صفری به عنوان رئیس آینده این هیئت ورزشی انتخاب شود.

*حضور حداکثری مربیان کشتی ساری در این جلسه جالب توجه بود ؛ بنابر خبرها رسیده عده ی محدودی از مربیان هم که حضور نداشتند به دلیل همزمانی ساعت تمریت کشتی با این جلسه مراتب پوزش خویش را اعلام داشتند.

* منوچهری یکی از پیشکسوتان کشتی شهرستان ساری به عنوان مسئول امور تمرینات متمرکز کشتی گیران نونهالان ، نوجوانان و جوانان معرفی شد.

* مرتضی قربانی دبیر هیئت کشتی شهرستان ساری گفت: سعی خواهیم کرد که بتوانیم از فدراسیون کشتی مجوز حضور محمد حسین محمدیان را برای شرکت در تیم ستارگان جهت حضور در مسابقات لیگ باشگاههای جهان کسب اخذ کنیم .

* سید مصطفی میرعمادیان – محسن فلاح – مهرنوش شاهرخی – برادران داداشی – محمد رضا منصوری – نقی پور – دنگسرکی و معصومی از مربیان غایب در این جلسه بودند .

*نداشتن یک سالن تمرین مناسب مهمترین علتی است که ساروی ها نمی توانند تمرینات کشتی را به صورت متمرکز برگزار کنند . مسئولین قبلاً قول داده بودند که سالن کشتی منطقه آذربایجان نشینان شهرداری ساری را در اختیار هیئت کشتی قرار دهند که این مهم تاکنون محقق نشده است .

* شایع شده بسیاری از مربیان تمایل دارند از وجود مهندس سید مسعود مدینه در هیئت رئیسه کشتی ساری استفاده ؛ مدینه از قهرمانان جودو کشور و عضو شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری و از علاقمندان به رشته کشتی است .

* شعبان وفایی نژاد با تأکید بر اینکه انتصاب فرماندار سابق ساری به عنوان رئیس هیئت کشتی اقدامی اشتباه بوده است ، گفت : همواره رابطه نامطلوبی بین هیأت های ورزشی مازندران با مرکز استان وجود داشته است ؛ به نظر این پیشکسوت ورزشی عدالت در منظر هیأت های ورزشی مازندران قربانی کردن هیئت مرکز استان . وی از عملکرد حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری به پاس تلاش برای اعتلا و پیشرفت ورزش مرکز استان قدردانی کرد .

*مرتضی قربانی دبیر هیئت کشتی شهرستان ساری در اظهار نظری ارزشمند مدعی شد ما تا آخرین لحظاتی که مسئولیت داریم در خدمت به کشتی این شهر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و حتی مسئولیت هم نداشته باشیم به کشتی این شهر کمک خواهیم کرد.

*  همچون بسیاری از مراسمات و جلسات ورزشی ، اینبار نیز جلسه برگزار شده به میزبانی حسن صفری برگزار شد و وی برای پذیرایی از مدعوین سنگ تمام گذاشت./سید مهدی پیروان

05

07

08

09

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو