در بوکس مازندران شاهد تحول جدی در مدت دو سال هستیم/مسابقات بوکس انتخابی تیم ملی در ساری برگزار می شود

نسیم ورزش: رئیس هیئت بوکس مازندران از برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور و انتخابی تیم ملی در ۲۶ آذرماه جاری در شهرستان ساری خبر داد.علی بابایی

علی بابایی کارنامی در نشست خبری به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور و انتخابی تیم ملی در شهرستان ساری اظهار کرد: این مسابقات ۲۶ آذرماه جاری در سالن ورزشی سیدرسول حسینی شهرستان ساری برگزار می‌شود.

 

وی با اعلام اینکه رشته ورزشی بوکس یکی از ورزش‌های موثر در کشور است، تصریح کرد: در بوکس مازندران نیز شاهد تحول جدی در مدت دو سال هستیم.

 

رئیس هیئت بوکس مازندران اقدامات انجام شده در بوکس استان را برگزاری کلاس‌های داوری عنوان کرد و یادآور شد: سعی شد در همه رده‌ها کلاس‌های داوری برگزار شود و مدارک رشد و ارتقای داورها با حضور رئیس فدارسیون بوکس نیز تقدیم می‌شود.

 

رئیس هیئت بوکس مازندران به برنامه‌ریزی انجام شده برای اعزام بوکسورهای مازندران به کشورهای حاشیه دریایی خزر اشاره کرد و یادآور شد: اعزام تیم به دلیل همزمانی مسابقات قهرمانی در کردستان مورد موافقت فدراسیون بوکس قرار نگرفت.

 

وی با اشاره به برگزاری مسابقات درون استانی و شهری نیز اشاره کرد و گفت: این مسابقات در چند شهر استان برگزار شد.

 

بابایی با اعلام اینکه برای تأمین زیرساخت بوکس نیز برنامه‌ریزی مناسب انجام شد، افزود: احداث خانه بوکس بابلسر و ساری در دستور کار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو