درگیری بازیکن نفت تهران در بازی با نساجی سبب توقف ۵ دقیقه ای بازی شد

 

نسیم ورش : نیمه نخست بازی تیم‌های فوتبال نساجی و نفت تهران در حالی به پایان رسید که تیم مهمان توانست با تک گل رضا اسدی در دقیقه چهار بازی برنده به رختکن رود.

نسیم ورش : نیمه نخست بازی تیم‌های فوتبال نساجی و نفت در حالی به پایان رسید که تیم مهمان توانست با تک گل رضا اسدی در دقیقه چهار بازی برنده به رختکن رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بازی همچنان متعادل و با برتری تیم نفت در حال انجام بود که در دقیقه ۳۵ میلاد فخرالدینی به دلیل خطایی که بر رویش اتفاق افتاد با بازیکنان تیم نساجی درگیر و بازی برای دقایقی متوقف شد.

 

نیمه نخست بازی تیم‌های فوتبال نساجی و نفت در حالی به پایان رسید که تیم مهمان توانست با تک گل رضا اسدی در دقیقه چهار بازی برنده به رختکن رود.

تیم فوتبال نساجی بعد از دریافت گل نخست، حملاتی بر روی دروازه حریف وارد کرد که نتیجه‌ای در بر نداشت.

تیم نفت تهران هم در دقیقه ۲۶ بازی، صاحب ضربه ایستگاهی شد که توسط عیسی آل‌کثیر به دیواره دفاعی بازیکنان نساجی برخورد کرد و بلوکه شد.

طبق معمول بازی‌های انجام شده در ورزشگاه شهید‌وطنی، تماشاگران در دقیقه ۳۳ با شعار «اولادی، روحت شاد» یاد و خاطره این بازیکن فقید را زنده نگه داشتند.

بازی همچنان متعادل و با برتری تیم نفت درحال انجام بود که در دقیقه ۳۵ میلاد فخرالدینی به دلیل خطایی که بر رویش اتفاق افتاد با بازیکنان تیم نساجی درگیر و بازی برای دقایقی متوقف شد.

در این درگیری که موجب توقف پنج دقیقه‌ای بازی شد، میلاد فخرالدینی از تیم نفت تهران و میلاد احمدی از تیم نساجی قائم‌شهر هرکدام یک کارت زرد گرفتند و فرید یعقوب‌نیا از روی نیمکت ذخیره تیم نساجی کارت قرمز گرفت و اخراج شد.

به گزارش فارس، داوری این مسابقه بر عهده موعود بنیادی‌فر است و نیمه نخست بازی با انتصاب وقت اضافه با همان نتیجه یک بر صفر به سود تیم نفت تهران به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو