درست یا غلط؛ المپیاد ورزشی سنگ محک ورزش ساری!!!/نسخه شفابخش حسین زادگان برای ورزش ساری صورت خواهد گرفت؟

اختصاصی نسیم ورزش /درست یا غلط؛ المپیاد ورزشی سنگ محک ورزش ساری!!!/نسخه شفابخش حسین زادگان برای ورزش ساری صورت خواهد گرفت؟ ورزش ساری از دیرباز دارای پتانسیل های فراوانی می باشد و قطب تاثیرگذار ورزش استان محسوب می شود.

سنگ محک ورزش ساری

ورزش ساری با نگاه ویژه می تواند به جایگاه واقعی خود دست یابد ورزش ساری در مقطعی روند رو به رشد خود را داشت اتفاق خوب مدیریتی در مرکز مازندران وقوع یافته بود و یکباره با تغییر مدیریت به چالشی بزرگ دچار شده است  این جابجایی  از سوی حسین زادگان کلید خورد.

اما علیرغم وجود پتانسیل های فراوان ورزش ساری از سوء مدیریت رنج می برد ورزش ساری با دلیری نتوانسته است به نتایج مطلوبی دست یابد و این نقطه ضعف ورزش ساری محسوب می شود.

با نگاه آماری به ورزش ساری در خواهیم یافت ورزش ساری از معیارهای توسعه ای جا مانده است و این حاصل نگاه تک بعدی مدیریتی به ورزش ساری است.

ورزش ساری نیازمند نگاه کارشناسی است و فقدان این امر خسارت جبران ناپدیری را به بدنه ورزش ساری خواهد زد. ورزش مرکز مازندران اسیر نگاه سلیقه ای شده است و عدم دمکراسی و عدم حضور تاثیرگزاران ورزش ساری در اینخصوص حال ورزش ساری را زار کرده است.

مطمئنا ورزش ساری با عکس های تبلیغاتی متولی آن و چاپ بولتن های هزینه بردار به توفیقاتی دست نخواهد یافت. رئیس اداره ورزش و جوانان ساری که از بسیاری از مسابقات ورزشی ساری بی خبر است و حضور در کنار ورزشی ها را کمتر در برنامه های خود گنجانده است فضای ورزش ساری را به کارناوال تبلیغاتی تبدیل نموده است.

برگزاری المپیاد ورزشی ساری با هزاران اما و اگر تبدیل به تنها دغدغه اداراه ورزش و جوانان ساری شده است و این در حالی است که تمامی کوپن های توسعه ای ورزش در مرکز مازندران خرج این المپیاد به اصلاح ورزشی خواهد شد.

انتقادهای زیادی به برگزاری این المپیاد ورزشی از سوی کارشناسان ورزشی ارائه شده است و خروجی این مسابقات و جایگاه ان در پیشرفت و ترقی ورزشی ساری همچنان نامفهوم می باشد ولی مهمترین سوالی که باید برای ان جوابی قانع کننده یافت این است که اداره ورزش ساری که شاهد بیشترین مهاجرت کارمندان ان بوده است که این امار نشان دهنده عدم ایجاد اتحاد و همدلی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری بوده است آیا قادر به برگزاری این المپیاد ورزشی با اهداف متولیان آن خواهد بود؟ آمار مهاجرت کارکنان اداره ورزش و جوانان ساری در اداوار گذشته بی سابقه بوده است.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران که از دست قضا ساروی نیز میباشد باید توجه ویژه به ورزش ساری نماید و برای ضعفهای ورزش ساری که قطعا بارها رصد نموده است نسخه ای شفا بخش داشته باشد.

عملکرد ورزش ساری  باید مورد وثوق جامعه ورزش خود باشد و تایید و یا تکذیب برخی غیر ساروی که اطلاعات مناسبی در اینخصوص ندارند ملاک مناسبی  برای این موضوع نخواهد بود.

روزهای خوب ورزش ساری با دمیدن روح تازه در ان تحقق خواهد یافت و این امر با درایت متولی دستگاه ورزش مازندران صورت خواهد گرفت و در غیر اینصورت انتقادات فراوان موجود در ورزش ساری به استان سرایت خواهد کرد و از ان می توان به بیماری واگیر دار دستگاه ورزش ساری نام برد.

البته رئیس اداره ورزش ساری که به همراه تیم ستارگان ساری در شهر خارکف اکراین به سر می برد و ظاهر حضورش در این تیم خوش یوم نبوده است قطعا فرصتی براتی پاسخگویی نخواهد داشت.  زیرا که سفر مهیج به خارج از کشور را با یک تیم کم فروغ  به خدمت به جامعه ورزش ساری را مهمتر دانسته است.

امیدواریم شاهد تکاپو و نشاط در ورزش ساری باشیم و این امر باید از سوی مدیر کل ورزش و جوانان مازندران مدیریت شود  تا جایگاه ورزش ساری خدشه دار نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو