درخشش کشتی گیران نوجوان مازندرانی در انتخابی تیم ملی

 

نسیم ورزش: در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور انتخابی تیم ملی، کشتی گیران مازندرانی توانستند بار دیگر توانمندیهای خود را به نمایش بگذارند.3

در این مسابقات ۲۴۰ کشتی گیر از ۱۸ استان کشور در تهران با هم رقابت کردند که در نهایت کشتی گیران مازندرانی موفق به کسب ۱۸ عنوان شدند.

تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشورمان که برای حضور در مسابقات جهانی بوسنی هرزگوین و رقابت های آسیایی هند آماده می شوند، ۱۲ کشتی گیر در رشته آزاد و ۶ کشتی گیر در رشته فرنگی موفق به کسب عنوان اول تا سوم شدند.

امیرمحمد یزدانی در وزن ۴۲ کیلوگرم، امیرپرسته در ۴۶ کیلوگرم، رضا جانزاده در ۵۰ کیلوگرم، امیرحسین کاوسی در ۵۸ کیلوگرم، حسن شاکری در ۶۳ کیلوگرم، ابوالفضل هاشمی در ۸۵ کیلوگرم و نعیم حسن زاده در ۱۰۰ کیلوگرم در رشته آزاد به عنوان کشتی گیران نوجوان مازندرانی با برتری مقابل تمامی حریفان قهرمان شدند.

مهدی عشقی در وزن ۴۲ کیلوگرم و امیرحسین شیدر در ۷۶ کیلوگرم به مقام دوم و احمد مهدی زاده در وزن ۶۳ کیلوگرم، علی سوادکوهی در ۶۹ کیلوگرم و مهدی هاشمی در ۱۰۰ کیلوگرم به مقام سومی دست یافتند.

محمدهادی ساروی در وزن ۷۶ کیلوگرم و حسین مهدی نژاد در ۸۵ کیلوگرم در رشته فرنگی به عنوان ۲ کشتی گیر مازندرانی با برتری مقابل حریفان قهرمان شدند.

رضا تقی زاده در وزن ۵۸ کیلوگرم، و علیرضا خلیلی در ۸۵ کیلوگرم به  عنوان کشتی گیران مازندرانی نایب قهرمان شدند و عزیزالله علی زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم و علی قاسمی در ۱۰۰ کیلوگرم سوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *