درخشش کشتی‌گیران بانوی مازندرانی در تورنمنت بین‌المللی بیروت

نسیم ورزش : نایب رئیس امور بانوان هیات کشتی مازندران از درخشش کشتی گیران بانوی مازندرانی در تورنمنت بین‌المللی بیروت با کسب ۳ مدال خوش رنگ خبر داد.
درخشش کشتی گیران بانوی مازندرانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ عادله مقدم‌فر از درخشش کشتی گیران بانوی مازندرانی در تورنمنت بین المللی بیروت با کسب ۳ مدال خوش رنگ خبر داد و با اشاره به حضور کشورهای مختلف در این تورنمنت اظهار کرد: در تورنمنت بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان بیروت لبنان سه مدال از چهار مدال کسب شده سهم شیر زنان مازندرانی بود.

وی گفت: تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان کشورمان در نخستین تورنمنت بین المللی این رشته در کشور لبنان صاحب ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز شد.

نایب رئیس امور بانوان هیأت کشتی مازندران در ادامه تصریح کرد: این پیکارها که با حضور کشتی‌گیرانی از ۱۰ کشور ایران، ارمنستان، سوریه، گرجستان، مصر، عراق، قرقیزستان، لبنان، اوکراین و ایتالیا در شهر بیروت (سالن امیل لحود) برگزار شد، تیم ۶ نفره ایران توانست صاحب چهار مدال با ارزش شود.

مقدم فر از سطح بالای این رقابت ها در این تورنمنت خبر داد و افزود:  نکته قابل توجه و اهمیت این مسابقات کسب سه مدال توسط شیر زنان باتعصب مازندرانی بود.

وی گفت: در این پیکارها معصومه خانلر در وزن ۷۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید و گردن آویز مدال خوش رنگ طلا شد و فاطمه محمدی کلاسیک کار وزن ۵۰ کیلوگرم و زهرا یزدانی در وزن ۵۵ کیلوگرم توانستند به مقام سوم و مدال برنز این رقابت‌ها دست یابند.

مقدم فر در پایان افزود: هیأت کشتی مازندران ضمن تبریک به این شیر دختران غیور و خانواده آنها، تبریک ویژه خود را ستاره اسماعیلی مربی سازنده مازندرانی و سابق تیم ملی اعلام می دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو